Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. :mysli: :polew: :polew: :polew: :polew: muzyki osiole :polew: to PW miał być tak na marginesie
  2. VARIO to muszę pociągnąć bo mam teraz dobry sprzęt i byłoby miło posłuchać
  3. ciekawe w jakiej kolejce my stali jak BOZIA urode i bogactwo rozdawała?? Madas po rozum ale tez nie dostał ciekawe w jakiej kolejce my stali jak BOZIA urode i bogactwo rozdawała?? ja po rozum np o kuwa :polew:
  4. szalone z was człowieki - macie pozdrowienia od Ma4rzeny
  5. witajcie piękni i bogaci [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:15_________________________________________________jak tam żyjecie w naszym pięknym kraju
  6. ok , dam Ci wolne tym razem tylko przyjedz na zlot hyhy co tam leszczu :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 21:22_________________________________________________ amerykński samolot spad hyhyhy - gościu nie do wy.j.eb,a,n,i,a
  7. jakby wyjazdy zależały ode mnie to wiesz żę byłbym na 100% ale niestety mam jeszcze kogoś wyższego nad sobą i jestem zależny[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 17:30_________________________________________________jeśli zjadę planowo 9.07 to jaknajbardziej TAK
  8. jestem 700km + ileś tam morza od poznania więc raczej nie
  9. też musze już spadać - wziąść sałera i wio czymajta się pany, aaaaaaa z SE wracam ok 9 lipca więc mam nadzieje żę sie spotkamy na spocie jak wszycho pójdzie zgodnie z planem
  10. długo mnie tu nie było - zmieniło się coś ?? oj wiele się zmieniło ...teraz to Patrykbor rozdaje tu karty a ja zbieram kaskę od ludzi za to że będę ich gnębił ... takie tam zmiany kosmetyczne.... :gwizdanie: a ja starsznie zajęty byłem - odpracowuje swój dwumiesięczny kryzys i przez to dla forum nie mam narazie czasu ale myśle że jeszcze tylko miesiąc i wszycho wróci do normy
  11. długo mnie tu nie było - zmieniło się coś ??
  12. dzindobry [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 17:12_________________________________________________co tam słychać w naszym pięknym kraju waszmościowie ?
  13. [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 20:23_________________________________________________ bez podtekstów.........psychicznie i fizycznie też
  14. Ty żyjesz no właśnie w robocie jestem - dojeżdżam do innego miasta, jak wróce na chate to taki wydymany jestem że tylko prysznic i aasiu[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 20:20_________________________________________________a wy tam sie ładnie bawicie widze
  15. dobry ! co tam słychać panowie galowie ?
  16. nooo ja też aasiu ide bo już lterki nie widze[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 01:53_________________________________________________piechol mamy jakiś spot pomiędzy 1 a 8 czerwca ??
  17. a co takie afro wywalił, spać nimoże ?
  18. :gwizdanie:
  19. ony poszły spać chyba już :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 22:19_________________________________________________oo cze Madas
  20. witajcie piękni kawalerowie i wy też młode damy [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 20:57_________________________________________________jak leci ?
  21. o której ten wyścig i na jakim kanale - tak sie zastanawiam czy czekać
  22. 1.primo Castrol Magnatec 10W40 to półsyntetyk !!! Sorry za kotleta ale mam pytanko - poprzednio w moim aucie był 10W40 ale ja chciałbym zalać coś lepszego. Jeżdże raczej ostro (nie katuje) od kilku lat używałem Castrola i myśle że zostanę przy marce, Pytanie: Czy Lepiej jest zalać olej 10W60 czy full syntetyk 5W30/40 lub 0W30/40 Ten pierwszy reklamują jako olej do dużych obciążeń używany w sportach ale nie piszą nic o normie VW Rocznie robię 25-30k km czyli zmiana oleju 2 razy w roku. Który wybrać ?
  23. tez pozdrow Macka a dlaczego krzyczysz? BO Nietrzeźwy już był pewno
  24. jak będzie pogoda to też będe dziewińćsetkóm znaczy japońską technologią :gwizdanie:
  25. ej halo pany - a zara zara, ta B8 co jest do góry to przed chwilą niebieska była co tu je grane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.