Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Smigło

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Smigło

  1. No to wiosna pełną gębą :gwizdanie:
  2. Jakoś się inaczej gra jak są te trofea :gwizdanie:
  3. Wjezdzaja na ambicję
  4. Z co z ich myjnią nie tak??
  5. No to Killzone 3 trofea na single zdobyte jeszcze tylko online i platynka jak babcie kocham
  6. To mam rozumieć ze za 29 zł będe miał wywazone koła umyte i załozone na samochodzie??
  7. Ja tam wolę wziąć pada uwalić się wygodnie na wyrku czy gdzieś i poszaleć na konsoli. Owszem rozdzielczość na kompie jest większa ale jest jeden mały szkopuł. Jeśli by na PS3 chcieli wydać grę na Full HD to wtedy koszta produkcji stały by się o wiele większe i cały ten biznes by był mało opłacalny. Po za tym wezmy pod uwagę że w Killzone 3 można grać w 3d pod warunkiem że ktoś posiada takowy TV. Ja niestety nie posiadam może za lat kilka kupię jak stanieją Odwieczna rywalizacja co jest lepsze konsola czy PC nie ma żadnego sensu. Jest jedna zasada. Najważniejsze że samo granie daje nam sporo radochy. A na jakim sprzęcie to już mniejsza o to. :gwizdanie:
  8. Miejmy nadzieję że już nadszedł czas na letnie kapcie
  9. No chyba że ktoś bliżej pragi mieszka i Vaga ma :gwizdanie:
  10. A ja spadam sprawdzić maszynę na wrocławską....
  11. Tiaaa śpi co niektórzy w nocy pracują i zaraz ruszają dalej.
  12. Dzięki. Do następnego. Adios
  13. Mi piwo bezalkoholowe zaraz spadam w trasę...
  14. Mam na mysli tego gifa
  15. <------- ten mały agresor to mi sie podoba
  16. Do następnego. Kto wie może do wtorku :gwizdanie:
  17. Za dużo photoshopa
  18. Hehehe napiłbym się ale zaraz spadam za kółko...
  19. Jak znajdę czas to przyjadę ewentualnie wpadnę na tak zwaną "chwilkę" roboczo-wołem To miało być polskie zdanie ale ostatnio za dużo pracuję i mało myślę.
  20. Witam witam. A że tak zapytam. Ile samochód na spoty sie zjezdza??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.