Treść opublikowana przez kacek91
-
Spoty Puławskie
to co może pierwszy weekend??
-
Spoty Puławskie
dzięki za odpowiedzi w sprawie malowania ale niestety na razie nie pomaluje bo zrobiłem program i brak funduszy:/ to co spocik w weekend?
-
Spoty Puławskie
jak dla mnie może być ostatnia niedziela Kto w okolicy dobrze maluje felgi?
-
Spoty Puławskie
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
to w razie czego 9-10 marca w a3 organizujemy integracje w Resort Piaseczno 100 zł od osoby za 1 nocleg oraz – zakwaterowanie w pokoju hotelowym 2 lub 3-osobowym, – drink powitalny w dniu przyjazdu, – kulig saniami lub bryczką w dniu przyjazdu, – ognisko z kiełbaskami podczas kuligu, – kolacja przy ognisku po kuligu, – poczęstunek herbatką kwitnącą drugiego dnia pobytu, – śniadanie drugiego dnia pobytu.
-
Spoty Puławskie
byłby ktoś chętny 9 lutego na spota w lublinie łączonego z a3, a4 może leon i a6? (pomysł Rafała:))
-
Spoty Puławskie
Nie jest małe ale kilku jakiś warunków nie spełnia i do tego jest za łatwe, dlatego ośrodek byłby nieopłacalny
-
Spoty Puławskie
W Puławach niema ośrodka egzaminacyjnego, można zrobić tylko kurs a zdać możesz w Radomiu lub Lublinie a w razie kursu to polecam Nauka Jazdy Lipski Puławy
-
Spoty Puławskie
Panowie przypominam, spot dziś o 17.00 parking tesco przy McD
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
tylko nie w sobotę bo mam wesele:/
-
Spoty Puławskie
z Mariusza to nie da się pomylić, czyli ktoś kupił już z naklejką
-
Spoty Puławskie
armistead ty jeździsz srebrną a3 na LRY z naklejką klubową?
-
Spoty Puławskie
jak pewnie większość wie pod tesco są gokarty więc może pojedziemy się po ścigać?
-
Spoty Puławskie
Nie mam pełnego fisa, ale skąd wiesz że mam ledy?
-
Spoty Puławskie
jak tuning to Kingsoft w Ostrowcu świętokrzyskim, mechaniką też się zajmują
-
Spoty Puławskie
czemu nic tu się nie dzieje??
-
Spoty Puławskie
co tu taka cisza??
-
Spoty Puławskie
robimy spota czy nie?
-
Spoty Puławskie
co z tym spotem? Sobota 17.00 parking Tesco?
-
Spoty Puławskie
no jak niema Forum>społeczność>liska użytkowników>szukaj użytkowników>zaawansowane>miejscowość>puławy:)
-
Spoty Puławskie
mi sobota pasi jak na razie, bo niedziela odpada bo jadę na rozpoczęcie sezonu na bemowo
-
Spoty Puławskie
nie wiem jak z czasem ale może uda mi się pojechać ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- a tak apropos dawno nie było spota w puławch:(
-
Spoty Puławskie
https://picasaweb.google.com/112117168266825311058/SpotA4?authuser=0&feat=directlink