Treść opublikowana przez mariusz2908
-
[B6 AKE] Proszę o analizę logów
Witam dzisiaj znowu sprawdzał mi kolega błedy i wyskoczył bład 1268- nastawnik dawki
-
[B6 AKE] Proszę o analizę logów
Witam mam problem z moim samochodem poprostu nie odpala kręci ale nie odpala. Stało się to w drodze jechał i jechał i zdechł i już nie odpalił i to jakie błedy pokazał. 1375 1126-(03-10) 0575(16-10) 1318 17978 Po skasowaniu błędów wyskoczył 1375
-
[B6 BCZ] Podczas jazdy zapaliła się kontrolka świecy żarowej
w tym właśnie rzecz ze światła stopu sa w porządku, jak na razie odpukać nie świeci się ale i tak mam zamiar wybrać się i podpiąć pod komputer. Zobaczymy jak sie rozwinie może i to być czujnik świateł stopu bo po kilkukrotnym naciśnieciu stopu od tamtego dnia nie migało.
-
[B6 BCZ] Podczas jazdy zapaliła się kontrolka świecy żarowej
Witam mam pytanko, co to może być, pierwszy raz to mi sie wydarzyło podczas jazdy zapaliła się kontrolka swiecy żarowej, jadac po prostej drodze palila sie lekko na bok to gasła, po dolaniu ropy POLSKIEJ problem znikł. Jeżdżę na "ruskiej" z dodatkiem mixolu, co to może być?>[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 19:57_________________________________________________byłem niedawno w garazu odpaliłem no i kontrolka dalej sie swieci tzn miga
-
[ALL B6] Nie działające górne głosniki w drzwiach
bo te głośniczki "szumią" ale nie wydaje porzadanego dzwieku
-
[ALL B6] Nie działające górne głosniki w drzwiach
Witam mam problem ponieważ nie działają mi głośniki górne w drzwiach wszystkich, inne graja a te nie co może być przyczyną ?
-
[ALL B6] Problem z nazwą cześci
aha no to dzięki kolego to muszę się wybrać się i kupić.
-
[ALL B6] Problem z nazwą cześci
Dokładnie o to chodzi o ta gumową część, bo ona jest na klimatyzacji. Tylko jak to znaleźć na allegro? Bo wpisuje "wkładka gumowa" i nic niema.
-
[ALL B6] Problem z nazwą cześci
Panowie chodzi mi o tą część zaznaczoną. http://img815.imageshack.us/i/wsra.jpg/
-
[ALL B6] Problem z nazwą cześci
Witam mam problem z odszukaniem części na allegro a mianowicie chodzi mi o te guby co są na klimatyzacji pod maską 2 gumowe takie kostki jak to nazywa się profesjonalnie bo potrzebuję je wymienić a niewiem jak nazywa się by zakupić [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema wszystkim.