Treść opublikowana przez strobo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
djbinek jak weźmiesz od qoperka zawias to lekko bolid obniżony nie będzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chciałem dzisiaj przyjechać na spocik,ale widzę ze byłbym sam wiec tez odpuszczę...myślę ze jak się wyrobie ze wszystkim do końca tygodnia to bym się wybrał do CT.....a kto jedzie z CB??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to tez już się nie opłaca....składnice padają.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hehehe.....jestem ciekawy czy tez są tacy jak on "ale taniej napewno da rade "
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu nie mam pojęcia co to może być ,ale wydaje mi się ze to coś przy pompie,może przyspieszacz.... Z chęcią bym się wybrał z wami do CB,ale nie wiem czy nadążę za wami....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na forum naliczyłem tak na szybko po łebkach jest ponad 200 z Bdg i tyle samo z torunia.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich po długieeejjjj przerwie.. Miałem Mały problem żeby dostać sie tutaj bo zapomniawszy Hasełka ,a przypomnienie nie wchodzilo w rachubę bo do poczty tez hasełka nie pamiętam A to wszystko przez Billa,no i jeszcze parę spraw życiowych. Ale do rzeczy. Widze ze spociki sie rozrastają. Powrócila koleżanka Emka (dobrze dowidziałem) Jak by co to Vaga juz nie mam,bo cos tam cos tam.....ale mam pewną opcje,ale przedstawie ja na Spociku wszystkim zainteresowanym.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie. Niestety muszę z przykrością powiadomić ze mnie teraz tez niestety nie będzie.. Niestety,w domu zatrzymują mnie sprawy rodzinne.... :wallbash: Pozdrawiam wszystkich...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ooo nie ..to nie moja wina...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja cos czuje w kosciach ze tez bede,tylko standart moj pocisk bedzie brudny qoperek,ja mam pile ale dzisiaj nie dam rady po nia podjechac.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Było całkiem pozytywnie..... Wreszcie coś na tej wiosce zaczyna się dziać....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Możę będę...nie wiem bo Synek chory....jak by co to tez wezmę vaga...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman ,umowmy sie w nastepnym tygodniu na spokojnie i podzialamy..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu,jak najbardziej,tylko pole sie przeniosło do Bożenkowa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Może zrobimy sobie spocik z jakaś mała rozrywka?? Np. Paintball?? Ktoś by się pisał na to??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Za tydzień mnie nie będzie niestety...siedzę w Koszalinie na wszystkich świętych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ho ho...dziś było zacnie... testy furek .....wymiana poglądów...... No,może zacznie się coś dziać w tej wiosce...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tylko żeby nie było ze znowu się zjawi zwarta grupa trzech wyrwibutli (nie będę mówił o kogo dokładnie chodzi hihihi) ,jak się zjeżdżać to ci co mówią......i czytają....bo jak nie to :bicz3: Moze na to spotkanko umyje tego biturbo/nitro zrywacza asfaltu .... choć nie wiem czy mi się będzie chciało. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: Co do naszych to brać....bo jak będzie miał ktoś grilla to będzie miał kto nam parówki obracać. :yeee: :yeee: Dobra,napisałem sie jak nigdy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ok...ja postaram się być....lecz nie obiecuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Makita Prawie jest.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dla wtajemniczonych i zainteresowanych Pamiętam,mam,jestem na etapie instalowania oprogramowania i prob
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Możemy się zawsze spiknąć na łuczniczce w sobotę lub niedziele gdzieś kolo 13-14.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nono Newman,teraz na was pora....zaraz ogarnę fotki i cosik wstawię Pewnego razu: Tak to sie zaczeło Nie wiem co kolega kombinowal ale wczesniej siedzial w srodku teraz cos mi grzebie na zewnatrz,ale miejsza o to Szybkie przemieszczenie Tutaj kolega "ile da rade opuscic" zamiast patrzec na droge to pozuje do obiektywu No i zaparkowalismy,malo nie starczylo dla nas miejsca :> Nie mam pojecia co on tam robil Podziwianie Szkrabow :> oczywiscie kierowcy nie pija Takie sobie grupowe ... I rodzynek pstrykniety przez fachowca zachaczonego na parkingu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nieeee.... Ja tam amatorsko sprawdzam i nie umiem zakładać alarmów.... Jak ja widzę setki kolorowych kabelków i co do czego jak i po co to mnie szlak trafia.... Ja umiem podłączyć wtyczkę,przekrecic kluczyk w stacyjce i w monitor
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moze wrescie sie cos ruszy Ja czekam tylko na ustalenie terminu... Z czasem teraz strasznie krucho,ale mysle ze wygopodaruje troszecze na male spotkanko. Pozdrowionka