Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robert0392

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Robert0392

  1. mi tez te 2 plastiki poszły od strony pasazera;/
  2. dlaczego odradzasz anglel eyes?
  3. Moja Audiczka: :a4fan:BYŁO: OBECNIE: I tak... jeśli chodzi o zewnątrz to: -przednie światła black DEPO:good: -tylnie lampy DEPO:good: -przyciemnić szyby (wszystkie boczne i tylnią) -pomalowanie dokładki tylniego zderzaka:good: -zderzak przód po II-lifcie z pomalowaną dokładką -dokładki progowe -koncówke wydechu Z DRUGIEJ STRONY TEŻ DOSPAWAM TAKĄ RURKE:naughty: -Podszybie polift -spoiler/lotka (JEST... CZEKA NA WIOSNE I MALOWANIE:)) -GRIL - ALUSY maluje na czarno... (kupiłem wentylki z logo Audi -Polerka całej Niuni:thumbup1: -GWINT SuperSport Wewnątrz: -kratki z podświetleniem -ramki chromowe na zegary -czarno czerwona gałke od biegów z czerwonym podświetleniem i czarno-czerwonym mieszkiem -obszycie w skóre kierownicy i ręcznego:good: -daszki z podświetleniem -Led jako światełko:thumbup1: JAK COŚ JESZCZE WYMYŚLE TO NAPISZE I JAK ZROBIE TO POKAZE:)
  4. PABLO72 dziękuje za rade gdybym wiedział o tym jaiś 3 tygodnie temu to pewnie miałbym 300zl w kieszeni BYŁ KABELEK POLUZOWANY mimo to DZIĘKUJE CI
  5. od baku do licznika jest wszystko ok z kablem jest napięcie w nim...
  6. tak na fisie cały czas rezerwa... elektryk mi mostkował tą kostke od baku i powinna wtedy wskazówka iść na maxa ale nie szła na tym nowym liczniku tez nie idzie ;(
  7. taki jak był orginalnie z pełnym fisem[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________nikt mi nie pomoże?? moze ktoś miał podobny problem??
  8. witam. pam problem z wskaźnikiem od paliwa... kupiłem 2 licznik za prawie 300zl i nic... przy tym staryum liczniku jeszcze sie troche podniosła a przy tym nowym juz wogóle.. byłem u elekttryka i powiedział ze to licznik to kupiłem inny i nadal nic. co moze byc przyczyną??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.