Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELtomek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:
  2. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka z wieczorka A banerek "przystojny"
  4. Według mnie mogą być cztery przyczyny: 1.Za mało płynu w chłodnicy; 2.Za wysoko umieszczony reduktor + pkt1.; 3.Membrana w reduktorze padnięta; 4.Nieszczelny dolot (jakaś luźna "rura",która przemieszcza się przy skręcie i tym samym traci szczelność).
  5. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:siemka Taka pogoda a mi coś klima nie bangla
  6. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurcze, avatarek ELtomka na pierwszy rzut oka robi robotę :wink4: :> :> :> no przeta o to chodzi...
  7. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka :hi:
  8. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gutentag
  9. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zakładam kalosze i śmigam,chyba, że plany w związku z pogodą się zmieniły ?
  10. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Naraaaa :papa:
  11. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uciekam bo pora obiadowa nadeszła :>
  12. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A przytachałby ktoś ze sobą VAG-a ? Może moja furmanka powie o sobie coś czego nie wiem. Chociaż może lepiej nie wiedzieć
  13. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Możemy, przynajmniej nie będziemy się szukać po całej Manu :decayed: :decayed: Więc podsumujmy: Manufaktura, parking pod UM (od strony ul Zachodniej), godzina 20:00, dziś Dla mnie pasi,stawię się.
  14. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A który parking bo jest ich troche
  15. ELtomek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z to ostatnio tylko mleko ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.