Treść opublikowana przez ELtomek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siemka z wieczorka A banerek "przystojny"- [ALL B5] Gaśnie przy pełnym skręcie
Według mnie mogą być cztery przyczyny: 1.Za mało płynu w chłodnicy; 2.Za wysoko umieszczony reduktor + pkt1.; 3.Membrana w reduktorze padnięta; 4.Nieszczelny dolot (jakaś luźna "rura",która przemieszcza się przy skręcie i tym samym traci szczelność).- Spociki Łódzkie
:hi:siemka Taka pogoda a mi coś klima nie bangla- Spociki Łódzkie
Kurcze, avatarek ELtomka na pierwszy rzut oka robi robotę :wink4: :> :> :> no przeta o to chodzi...- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Zakładam kalosze i śmigam,chyba, że plany w związku z pogodą się zmieniły ?- Spociki Łódzkie
Naraaaa :papa:- Spociki Łódzkie
Uciekam bo pora obiadowa nadeszła :>- Spociki Łódzkie
A przytachałby ktoś ze sobą VAG-a ? Może moja furmanka powie o sobie coś czego nie wiem. Chociaż może lepiej nie wiedzieć- Spociki Łódzkie
Możemy, przynajmniej nie będziemy się szukać po całej Manu :decayed: :decayed: Więc podsumujmy: Manufaktura, parking pod UM (od strony ul Zachodniej), godzina 20:00, dziś Dla mnie pasi,stawię się.- Spociki Łódzkie
A który parking bo jest ich troche- Spociki Łódzkie
z to ostatnio tylko mleko ;(- Spociki Łódzkie
Czaje się bo najpierw gwarę wasza chce poznać co by jakiegoś parcha nie puścić :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Uszanowanie - Spociki Łódzkie