Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onlyshooter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No dobrze by było żeby troszkę więcej ludzi się zjechało, a nie tak jak w tą niedzielę
  2. Dobra, poczytałem troszkę na necie, z tego co rozumiem to współosiowy jest nienajlepszy jeśli głośniczki znajdują się przy nogach, a tak właśnie u mnie jest(jedynie z tyłu półka) Ale jeśli odseparowane to takie żebym nie musiał tam nic grzebać, czyli z tego co rozumiem 130 mm Chciałbym zaznaczyć, że te 4 głośniki to będzie cały sprzęt grający w moim aucie, więc musi się w nich znajdować odpowiednie pasmo przenoszenia, żeby radziły sobie z wysokimi i niskimi tonami w miarę możliwości :> Jakby były 2x głośniejsze niż standardy to by było super
  3. Dzięki bardzo za pomoc skłaniam się ku tym Hertzom gdyż nie widzi mi się grzebanie w boczkach, bo nie mam narzędzi, a nie muszę mieć aż takiego oszołamiającego efektu... Kwestia tylko teraz zamówienia i połączenia kabelków mam nadzieję... Chyba, że macie jeszcze jakieś inne propozycje głośników? Przeglądałem forum i jakies dystanse są chyba potrzebne... na allegro nie mogę nic takiego znaleźć...
  4. Witam, Zastanawiam się nad wymianą głośników w swoim Audi Problem jest taki, że nie chce za dużo pieniędzy na to przeznaczać... Moje wymagania też nie są duże, aktualnie na wyposażeniu mam radio KD-G341 link: http://cokupic.pl/produkt/JVC-KD-G341/informacje_o_produkcie#productNav W moim audi znajdują się oryginalne głośniki, jednak już pierdzą, jeden jest zniszczony i charczy nawet jak cicho muzyka leci Chciałbym zamontować jakieś nowe/ używane głośniczki nie używając wzmacniacza i bez dokonywania jakichkolwiek przeróbek, zależy mi tylko na tym żeby trochę lepiej grały niż oryginały. Co proponujecie i czy ma sens zakup jakiś głośników czy lepiej kupić używane oryginały? Budżet na głośniki to około 300, w porywach 400 zł, a chciałbym przód i tył wymienić...
  5. Jest coś takiego w ogóle dostępne? Czy trzeba samemu robić? Jeśli jest to małym kosztem i nieinwazyjne(przede wszystkim!!!) to 4fun skłonny byłbym to zrobić
  6. Dzięki wielkie, okazało się, że mieliście rację, faktycznie przyczyną wycieku oleju z auta był bagnet i lejek :> Naprawa kosztowała mnie 3 zł za sam lejek(czas naprawy dwie minuty), bagnet się wpasował idealnie i nie ma po co go wymieniać
  7. Siema, jestem nowy na forum(i z kierownicą) i od niedawna mam b5 audi, można się wbić na ten spot i czy to jest pod milenijnym? Chciałbym się trochę dowiedzieć i zapoznać ze swoim autkiem, a chyba to jest najlepsze środowisko do tego , bo jeszcze jestem całkowitym laikiem...
  8. Witam wszystkich forumowiczów!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.