Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Gwerty mistrz ---------- Post dopisany 06-08-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 00:32 ---------- Ostrów ! Czekamy na więcej
  2. Arek grube mody
  3. W drugiej turze bym głową w stół wy***ał
  4. Musiałem co byście potem nie mówili że auto gwizda a kierownik piz*a Było dobrze Mogłeś dłużej z nami zostać a i tak miło było poznać
  5. Ładnie na tej dwupasmowej pozwijałeś asfalt
  6. Kaju mówisz że nowe gatki masz? ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- Ramki zostały
  7. A ile to roboty Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- Adam
  8. A mi znów cb się spierd.. Nie mam nadawania
  9. Cymek leży pięknie
  10. A po za tym to Kowi dzięki że statywu nie oddałeś
  11. z kowim mam pauze przed radomiem bo ja juz zaczynam plywac od lewej do prawej . ryju za co dowod polecial ? Za hidy Gość podchodzi i pierwszy tekst do mnie "Co z Ostrowa jedziesz?" To był znajomy od Dudsa a bardziej kuzyna Piotra. Gdzieś tam foty widział i skojarzył fakty. Ty tam Marcin spokojnie bo kawał drogi masz tam jeszcze do przelecenia
  12. Dojechałem bez dowodu i z mandatem ale dojechałem
  13. no grubo w c**j, pokój żeście zamknęli i cala noc spałem w aucie :polew::polew:
  14. Pany piz*a jest jeszcze jest Większość jeszcze spać nie poszła ale jest dobrze Mistrza zlotu wygrywa QWERTY Nogi do pasa mu z namiotu wystają
  15. Wrzucę później foto dla niedowiarków Tymczasem
  16. Ja już na miejscu Coraz bardziej kocham te 1.8T. Spalanie 6,2 l. dziękuje dobranoc
  17. Teściowa to ci łeb upier.. za tą szklarnię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.