Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. uuuu to musiało boleć... To w tym nie wysyłaj bo jak to bez jajek bedziesz wygladal :polew::polew::polew: przyłączę się do Artura a Ty nie możesz mieć własnego zdania ?.....:polew::polew: moje zdanie jest takie, że widziałem ostatnio w B5 te same bądź bardzo podobne felgi i fajnie siedziały, ale mimo to chciałem usłyszeć Wasze zdanie no i potwierdzenie czy nie będą nigdzie haczyć itp. Słuchaj to zawsze jest sprawa gustu jak ci się podobają to kupuj, twoje auto.
  2. a tobie widzę kosiarka dalej bulgocze jak V8 :polew: To trzeba być z Jaworza, żeby widzieć dzwięk :polew::polew: trzeba być Hammerem (czytaj "młotkiem") żeby usłyszeć V8 w kosiarce, ale ty chińszczyznę wciskasz ludziom w ori pudełkach i lampy wypchane sreberkami po czekoladzie, także u ciebie mnie już nic nie dziwi :polew: Ty też masz chińskie heble z S4 że w płot od sąsiada wjechałeś jednak jakiś rowerzysta musiał Ci w dupsko wjechać, że tak Cię moje kółka w wózku irytują i reagujesz z euforią jak Ci coś odpiszę Od kiedy zjadłeś te kiełbaski co Ci mama powiesiła na szyi, żeby chociaż psy się chciały z Tobą bawić, to teraz siemian jest Twoim najlepszym kolegą i mentorem, ale co gadam z siemianem to ma pompe z Ciebie, bo taki gamoń jesteś Oj hammer akurat opinii na twój temat jest już pod dostatkiem na forum także nie będę ci już dokladal żałosny jesteś i to tyle na ten temat. Poka gdzie, bo jak na razie jesteś gołosłowny. Żałosny to jesteś Ty i Twoje teksty, które już nie raz moderator kasował... człowiek porażka
  3. a tobie widzę kosiarka dalej bulgocze jak V8 :polew: To trzeba być z Jaworza, żeby widzieć dzwięk :polew::polew: trzeba być Hammerem (czytaj "młotkiem") żeby usłyszeć V8 w kosiarce, ale ty chińszczyznę wciskasz ludziom w ori pudełkach i lampy wypchane sreberkami po czekoladzie, także u ciebie mnie już nic nie dziwi :polew: Ty też masz chińskie heble z S4 że w płot od sąsiada wjechałeś jednak jakiś rowerzysta musiał Ci w dupsko wjechać, że tak Cię moje kółka w wózku irytują i reagujesz z euforią jak Ci coś odpiszę Od kiedy zjadłeś te kiełbaski co Ci mama powiesiła na szyi, żeby chociaż psy się chciały z Tobą bawić, to teraz siemian jest Twoim najlepszym kolegą i mentorem, ale co gadam z siemianem to ma pompe z Ciebie, bo taki gamoń jesteś Oj hammer akurat opinii na twój temat jest już pod dostatkiem na forum także nie będę ci już dokladal żałosny jesteś i to tyle na ten temat.
  4. Ja również czekam na oponki, chociaż ja chyba kupię używki od kumpla bo ceny nowych 19-tek mnie przerażają. Chociaż rozmawiałem z gościem co juz drugi rok jeździ na chińczykach Nankang i sobie chwali ponoć dużej różnicy w stosunku do opon "premium" nie ma a cena kusi. Zobaczymy jak to wyjdzie co kumpel przywiezie jak będa w takim stanie jak kupił siemian to raczej używki kupię. ---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- a tobie widzę kosiarka dalej bulgocze jak V8 :polew: To trzeba być z Jaworza, żeby widzieć dzwięk :polew::polew: trzeba być Hammerem (czytaj "młotkiem") żeby usłyszeć V8 w kosiarce, ale ty chińszczyznę wciskasz ludziom w ori pudełkach i lampy wypchane sreberkami po czekoladzie, także u ciebie mnie już nic nie dziwi :polew: ---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Bo bym zapomniał WESOŁYCH ŚWIĄT PANOCKI I PANIE I HAMMERY TEŻ
  5. WESOŁYCH ŚWIĄT PANOCKI I PANIE uuuu to musiało boleć... To w tym nie wysyłaj bo jak to bez jajek bedziesz wygladal :polew::polew::polew: przyłączę się do Artura
  6. :polew::polew: a tobie widzę kosiarka dalej bulgocze jak V8 :polew:
  7. Zapewne Arturoo bokami polata, to jakiś rów to jakiś autobus zaliczy standard na wiosnę
  8. po czym wnioskujesz....?????????? http://img855.imageshack.us/img855/7002/imag2468.jpg to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ...... , ............................... http://img268.imageshack.us/img268/5043/imag2469.jpg a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :polew:
  9. Cały Siemian :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- jak dla Siemiana za szerokie
  10. Panocki akurat ta dyskusja u Siemiana na wątku jest nie na miejscu patrząc na fakt że jego heble na tylnej osi są większe od większości naszych na przedniej
  11. A ty smerfie tylko "pisz do siemiana" umiesz?? :polew::polew:
  12. Na pewno ktoś ci przywiezie tylko do poniedziałku wszyscy w Bukowinie siedzą
  13. Taakkkkaaa strata. Ale "któś" inny skorzysta, pięknie do smerfa będą pasowały ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Tak a pro pos to WIELKIE DZIĘKI siemian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.