Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak ci to przeszkadza to zapraszam na bielski tam się będziesz witał sam ze sobą
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no jest, pycha. ale jeszcze lepsza jest z orzeszkami sam pomysł mi się wydawał dziwny ale smak rewelacja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja dziękuję ale romantico.... jeszcze go przytul... ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- Artur jak sie sprawuje nowa kiera? Pod kolor auta.. ulalaaa... :decayed: http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/43/13/98/2943139871 Standardowo coś musiałeś podupcyć miała być z multifunkcją....a jest bez Miała być pikowana ,a wygląda jak po spotkaniu tłuczka do mięsiwa Miała być pod kolor ,a bardziej pasuje do Przemkowego auta ehhhh....... Ty se nie fikaj cfaniaku
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
poluzuj baseball bo znowu ci móżdżek uwiera, to ty OFE w ORI pudełkach wciskasz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc wszystkim
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
specjalnie dla ciebie i kolegów komorników to mieszkanie W BB - czytaj W BIELSKU-BIAŁEJ Nie rozumiem. Ktoś pisał do mnie kiedyś z Bielska że poszukuje mieszkania, jak było to napisałem do paru osób czy to one się pytały o te mieszkanie. Napisały że nie i teraz Ty mi się skojarzyłeś. no i pogadali, tak to ja pisałem ale temat już sobie sam załatwiłem bo to było jakieś 2 miechy temu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
napiszę ci to tak, dżentelmeni o kasie nie rozmawiają ano....więc odjebay się od moich napraw luźno do tego podchodzę :polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
specjalnie dla ciebie i kolegów komorników to mieszkanie W BB - czytaj W BIELSKU-BIAŁEJ
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
napiszę ci to tak, dżentelmeni o kasie nie rozmawiają
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak masz rodzinę i przyjaciól - kasa w pakiecie dokładnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zawsze rodzina jest na pierwszym miejscu zaraz za nią przyjaciele a kasa... na dalekim końcu. KUNA zaczyna mi cię być żal jak czytam co wypisujesz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kwestia taka że nie mam teraz rodziny na utrzymaniu - nie ryzykuje za dużo więc staram się coś robić. Szczerze to chyba wpływ ludzi z którymi pracuję. Jak byś słyszał od szefa przed świętami że te "160tys które zarobił to mało" to by Cię szlag trafiał zleksza. Albo robił zajęcia ludziom z kopalni i dostawał wykaz ich wypłat 5-12 tys miesięcznie wyluzuj....z paciulokami mam doczynienia dziennie no dokładnie, bo zaczniesz łysieć jak Artur i zrobią Ci się zakola jak mi:grin: Artur ma te zakola od awarii a nie jak więszośc od ud :polew::polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kwestia taka że nie mam teraz rodziny na utrzymaniu - nie ryzykuje za dużo więc staram się coś robić. Szczerze to chyba wpływ ludzi z którymi pracuję. Jak byś słyszał od szefa przed świętami że te "160tys które zarobił to mało" to by Cię szlag trafiał zleksza. Albo robił zajęcia ludziom z kopalni i dostawał wykaz ich wypłat 5-12 tys miesięcznie no ja się nie czuję zbytnio dotknięty twoją wypowiedzą ale wydaje mi się że wpływasz na niebezpieczne wody. Zaraz ktoś tutaj zapoda środek na kuny
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no taki szarak że go jeszcze stać żeby w roku 20k w smerfa wpakować
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak dorobisz się wizyty swojego szefa bo cię puszczą z torbami, znając co niektórych to wszyscy będa mieli 20% rabatu na ilości jakie przyjmują :polew::polew::polew: starzejesz się po dwóch no trzech drinach już nyny :polew::polew::polew::polew: ziomek.......2 były zanim kompa odpaliłem.....a 100 gram leję ....i nie jak siemian ......tylko wypijam no dobra dobra, kozak jesteś, żelki zostawię dla ciebie a tak na serio to bym jaśka na spacer zabrał a on akurat wyszedł ---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- cza kiedy w piątek grila zrobić no trza zrobić tam i jasiek pójdzie dobrowolnie i standardowo....Minio ,Ty i ja na masce Kamila jak po mnieprzyjedzie no ja na masce nie skończyłem tylko w domu biurko się podemną "poddało"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
starzejesz się po dwóch no trzech drinach już nyny :polew::polew::polew::polew: ziomek.......2 były zanim kompa odpaliłem.....a 100 gram leję ....i nie jak siemian ......tylko wypijam no dobra dobra, kozak jesteś, żelki zostawię dla ciebie a tak na serio to bym jaśka na spacer zabrał a on akurat wyszedł ---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- cza kiedy w piątek grila zrobić no trza zrobić tam i jasiek pójdzie dobrowolnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mi zostały jeszcze dwie flaszeczki + 5l wina + 4 piffka ale na pifkach sie skończy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
starzejesz się po dwóch no trzech drinach już nyny :polew::polew::polew::polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to również psssyt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znowu ci był potrzebny mechanik??? A tak w ogóle to byłeś w okolicy BB??? byłem ...... kurfa zapomniałem cycu............... ale w poniedziałek z rańca też będę no to spoko daj znać o której to się zgadamy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
raczej nie dopiero koło 18:30 byłem koło gemini
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znowu ci był potrzebny mechanik??? A tak w ogóle to byłeś w okolicy BB???
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew::polew::polew: U mnie brak możliwości w tym roku
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81