Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Artur masz jakieś zdjęcie dekielków które potrzebujesz/chcesz bo jest kilka "wersji" i muszę kobiecie w BGMOCIE dać coś na wzór.
  2. Nie podszedł ten co miałeś już zamontowany?? Dla mnie również odbierz 2 szt. odbiorę i kasę ci dam przy okazji
  3. Ja i Minio będziemy kwestia jest jeszcze kiedy i gdzie?? ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- Dzięki za spota
  4. Już się temat załatwił Artur już jest w BB Przekaż mu je z resztą on wie
  5. Przekaż Arturowi może jeszcze dzisiaj zaraz do niego dzwonię
  6. GRYFI graty furacza całkiem całkiem stary dziadek
  7. Ja nie dam rady przyjechać w czwartek, przekaż naklejki Arturowi ja się z nim jakoś spotkam w BB jak będzie, no chyba że ty będziesz jakoś w BB?
  8. w sprawie wiązek itp pisz do Siemiana
  9. Ładne stołki Grzesiu Ja powinienem być w czwartek u was. Kuna ty też niezależnie od pogody z naklejkami przyjedź.
  10. ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- Kuna co z naklejkami będą na czwartkowego spota?? ile kasy ci przywieźć?
  11. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOCKI!!!!!
  12. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOCKI!!!!!
  13. sensu no tak na prawdę głębszego nie ma oprócz faktu że potrzebuję gotówki i tylko dlatego się nad tym zastanawiam. Bo autko śmiga bez zarzutu no ale czasami tak bywa po prostu. Zobaczymy co czas i nowy rok przyniesie
  14. I co potem? No jeszcze nie wiem na razie może coś mniejszego co potem młodej zostawię może peugeot 207?? Zobaczymy potem co dalej na razie potrzebuje coś małego do miasta na A4 przyjdzie jeszcze czas.
  15. Ja się chyba również rozstanę z moim smerfem
  16. piękna ale z ceną to gość pojechał ostro:facepalm: Cena nawet promocyjna bym powiedział popatrzeć sobie ile takie furki w tym stanie kosztuja nawet 50k kawał historii audi kosztuje
  17. Tak to prawda kumpel chce kupić B6 i mu patrzyłem na forum co kto ma i znalazłem fajnego Avanta z Trójmiasta co prawda no ale zawsze się można kopnąć. no to pisałem do gościa PW żeby podesłał aktualne foty i jaki jest stan. Zaznaczam że opis na forum to igła nawet za sto lat grosza nie trzeba włożyć. No ale w odpowiedzi to już ..."wiesz tam trzeba wymienić poduchę pod skrzynią, temostat, rozrząd się kłania" itd... No a cena jak to na forum za ramki klubowe się liczy nawięcej to tak jak z firmowymi sprzętami typu apple za firmę płacić trzeba. Kuna ty na serio chcesz sprzedać swoją B6? Kumpel szuka sedana tylko napisz dlaczego ci to staneło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.