Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Widzę że dzisiaj w rozjazdach ja mykam do Krakowa
  2. i stało się...Moja Żonka wszystko poczytała...chyba rzeczywiście się na lowelek przesiądę :decayed: Będzie quattro na lowelku
  3. 8Jx19 ET35 pasi idealnie nie musisz się martwić bo takie u siebie przymierzałem Co do wzoru mi się nie podoba ale zobaczymy jak to będzie u ciebie wyglądało no i zawias musisz obniżyć bo będzie śmiech na sali z 1BA
  4. gratulacje :brawo: :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  5. no lekko nie było ale powiem Ci ,że jakoś strasznie też nie .... przyciąłem klimatronik ...nawet wyszło to jako Maro zajął się kabelkami....rozdupcył pół auta, porozwalał kilka kostek , potem to pospinał i o dziwo działało porobił kilka adaptacji ,posprawdzał vagiem co potrzeba i odesłał do domu ze słowami ...jedź i nie wracaj kawał roboty zrobił edit: wyświetlacz mam normalny ...ledowy +1k No a miało być łatwiej niż u mnie... No ale i tak spoko że jest i funga. No i obyś nie musiał do niego wracać tak jak ja Aha za ledowy ..."jak dla ciebie... ...1k" i było ....z rzeźbą klimatronikan nam najwięcej zajęło a ledowy cena no tak u mnie tylko wlutować jeden kabelek i gotowe ale jak przycinanie klimatronika jest łatwiej to już nie pytam dalej
  6. pisz kartke do świetego tiaa...yhymm...ja pisałem, ale chyba coś takiego musiało być, bo nie dotarłTo już wiem no na Siemiana nie wyglądał chociaż brzuch tych samych gabarytów ale kto wie może dorabia... bo żelki się skończyły :polew::polew::polew::polew::polew:
  7. no lekko nie było ale powiem Ci ,że jakoś strasznie też nie .... przyciąłem klimatronik ...nawet wyszło to jako Maro zajął się kabelkami....rozdupcył pół auta, porozwalał kilka kostek , potem to pospinał i o dziwo działało porobił kilka adaptacji ,posprawdzał vagiem co potrzeba i odesłał do domu ze słowami ...jedź i nie wracaj kawał roboty zrobił edit: wyświetlacz mam normalny ...ledowy +1k No a miało być łatwiej niż u mnie... No ale i tak spoko że jest i funga. No i obyś nie musiał do niego wracać tak jak ja Aha za ledowy ..."jak dla ciebie... ...1k"
  8. To będzie imprezka w nałężu może tym razem spłonie chatka
  9. Arturku pogratulować chociaż z twojego opisu wynika że nie było tak łatwo jak się spodziewałeś wyświetlacz masz ledowy??
  10. dzięki za wczorajszego spota ognicho w końcu znowu się paliło A Gliwice dały .upy .... nie wybaczymy
  11. Prawie jak u mnie A tobie znowu jakaś pompa czy cóś padło że tak się rozkulać nie możesz ???? ---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- nic spadam widzimy się za 2 godzinki
  12. przeleciałem myjką ciśnieniową nawet nie wycierałem tak chyba dwa dni tam leciałeś tą myjką
  13. włączam nasz wątek a tu przez 3 dni AŻ 2 strony przybyły, myślałem pierwsze że się na czapki biją czy co a tu nawet jakaś imprezka się kroi Ja będę koło 19tej. Ktoś dał znać Siemianowi że wyżerka w Nałężu dzisiaj jest? Może przywiezie żelki... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.