Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. amator .....u Hamera razem ze slupkami poszlo w jakies 3-4 h robiliście we dwóch??? a masz szyberdach??
  2. Podsufitka wymieniona 10 godz j.bania masakra zakwasy to mam nawet w palcach
  3. dzięki Pany za spocik. odnośnie plecaka Artur to mówiliśmy że kogoś graty leżą na deszczu a ty stwierdziłeś jedynie ze stoickim spokojem że "auto mam przykryte plandeką" to już dalej nie wnikaliśmy :polew::polew::polew::polew:
  4. Czy trzeba drzewa czy jest już pod dostatkiem? SIEMIAN jak tam podsufitka dotarła?
  5. wspaniale.To do 18 zdazysz rozpalic ognisko i czekac na Vipów z tego co wiem to start już o 15:00 ale ja niegodny nie będę pouczał wiecznie nieobecnego moderatora wątku
  6. ja na bank bede koło 16:00 ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 21:08 ----------
  7. to sie pochwal co tam zainkasowałeś albo lepiej przywieź fanty na ognisko do nałęża
  8. ---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- A co znowu coś rozwalił?? :polew: A Ty idź do auta odpal i wrzuć pierwszy bieg:decayed: Wrzuciłem i pasi nie wiem o co kaman A tak na poważnie to inżynierowie z Ingolstadt ponownie przeszli samych siebie . Zamontowana skrzynia padła pojechałem do gostka dał drugą, no to od razu montujemy a tutaj nie wchodzi czyli nie dochodzi do silnika tak jakby coś ja blokowało brakowało jakies 5mm kombinowalismy tydzień co jest nie tak okazuje się że docisk który można zamontować do dwumasa w powiedzmy dowolnej pozycji odbija skrzynię i ma tylko jedno położenie w którym wszystko pasuje tak jak należy Żeby ktoś w tym audi pomyślał i zrobił jakiś znacznik to nie się człowiek morduje bo d.bile nie potrafią załatwić takiej prostej sprawy, żenada Także jakby ktoś z was kiedyś ściągał skrzynię i docisk a potem mu skrzynia nie wchodziła to źle zamontował docisk!!! Ale znowu jestem mądrzejszy
  9. ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- A co znowu coś rozwalił?? :polew:
  10. No tak przy -32 daliśmy radę to byle deszcz nas nie powstrzyma
  11. ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- autko czeka już tylko na podstawkę na poduszkę pod skrzynią a tak w ogóle to na kolejne chlanie przy ognisku już nie przyjade autem
  12. Siemian będzie za tydzień jak mu obiecacie że nie zjecie mu czerwonych żelków :polew: A tak na serio to o której start imprezy??
  13. Ja nie wiem zależy czy dam radę poskładąc furkę
  14. Z jakością części bywa różnie ale przynajmniej umie się przyznać do błędu i zachowuje się ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.