Treść opublikowana przez adriand
-
Czy te felgi są oryginalne?
ja mam jeden komplet wyprodukowany na Węgrzech, ale ze wszystkimi oznaczeniami i numerami- 100% ori.
-
[ALL B6] koła zimowe 225/55/16
bo takie były na felgach które kupiłem a że są prawie nowe to ... sam rozumiesz dokładnie ten sam powód.
-
[ALL B6] koła zimowe 225/55/16
ja mam 7.5" ET 45, opony takie jak w temacie i luzu jest niewiele, ale jest. jak możesz to napisz ile Ci zostało miejsca. pozdrawiam
-
[ALL B6] koła zimowe 225/55/16
właśnie przymierzyłem, po krótkiej przejażdżce nic nie trze, za to czuć różnicę w zbieraniu się i trakcji. gumy kupiłem praktycznie nówki na ori felgach. od opony do zwrotnicy jest jakieś 5-6mm- raczej nie powinno się nic dziać.
-
[ALL B6] koła zimowe 225/55/16
witam, czy takie koła zimowe do a4 b6, na standardowym zawiasie nie będą za szerokie? opona nie będzie np trzeć o zwrotnicę? ile powinno być miejsca między nimi? dzięki za odpowiedzi!
-
[ALL B6/B7] W których modelach ta felga była montowana fabrycznie?
podziękował
-
[ALL B6/B7] W których modelach ta felga była montowana fabrycznie?
wydaje mi się, że to jest felga s-line do b6- z początków produkcji, ale potrzebuję 100% pewności. gdyby ktoś miał jakieś fotki, ew. opisy to potwierdzające, to będę wdzięczny! edit: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 to chyba te, także jeśli ktoś ma s-line z tymi felgami lub mógłby potwierdzić, to temat można zamknąć.
-
[ALL B6/B7] W których modelach ta felga była montowana fabrycznie?
Witam, szukam jednoznacznej odpowiedzi. Czy jest to wzór s-line? felga ta była montowana seryjnie w b6 s-line? b5? Nie mogę doszukać się konkretów. Czy do mojego b6 podejdzie bez dystansów (zawias komfort, fabrycznie 15'')? Mowa tu o felgach 17'' 7.5Jx17H2 ET43, takich jak ze zdjęcia: http://imageshack.us/photo/my-images/839/18072849741.jpg/
-
[ALL] montaz nawigacji rns-e
stare, ale może komuś się przyda. z takimi rzeczami do Marcina z Navipolu- telefon: 501 963 597. mnie polecono i ja z czystym sumieniem, po skorzystaniu z usług- polecam!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Pozwól, że powołam się ew. na Twój nick z forum. pozdrawiam! a co do meczu- wymęczone, ale jest;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej! dzieki za błyskawiczną odpowiedź!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj: moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi. jakieś propozycje? pozdrawiam, Adrian
-
[B6 AWX] Błędne wskazania temperatury silnika
u mnie wyszło, że czujnik temperatury do wymiany, reszta ok. orientuje się ktoś gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik? pozdrawiam, Adrian
-
[B6 AWX] Błędne wskazania temperatury silnika
Hej, mam dość podobny, następujący problem: zrobiłem 500km trasę- w której trakcie zauważyłem, że wskazówka temperatury płynu chłodzącego wisi na samym dole- na 50st. Do tej pory dogrzewało się praktycznie od razu do 90st. i wskazówka ani drgnęła. Po dwudniowym postoju ruszyłem w drogę powrotną- samochód po ok. 5min od odpalenia uzyskał temperaturę 90st. i przestałem zwracać na to uwagę, jednak po jakimś czasie wskazówka znowu była na 50st. W czym może tkwić problem? płyn chłodzący jest ok i w dobrej ilości, samochód nie wydawał żadnych niepokojących dźwięków, żadna kontrolka ostrzegawcza się nie włączyła. Przez całą trasę chodziła klima, średnie spalanie przy średniej prędkości na całej trasie 108km/h to 5.2l/100km. Będę wdzięczny za odpowiedzi i rady, pozdrawiam, Adrian
-
[ALL B6/B7] Zamiana niefabrycznego radia na concert II
ile taka przejściówka może kosztować? niestety samochód był od nowości bez fabrycznego radia- wiem to zarówno od poprzedniego, a zarazem pierwszego właściciela, jak i po kodach wyposażenia. na jakiej zasadzie grają w takim razie głośniki przy radiu nieoryginalnym i dlaczego miałyby nie grać przy concercie II? gdzie w Krakowie mógłbym zrobić całość w dobrej kasie i porządnie, ew. gdzie mogę kupić potrzebne przejściówki? pozdrawiam, Adrian[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:05_________________________________________________kolejne pytanie: ile i gdzie zanajduje się subwoofer ze wzmacniaczem przy fabrycznej instalacji pod concerta? rozumiem, że jeśli autko nie miało fabrycznie concerta, to i nie ma wspomnianego wyżej subwoofera? w sedanie są ponoć dwie sztuki, a w avancie? pozdrawiam
-
Politechnika Częstochowska - Budownictwo.
Jestem na trzecim roku dziennego budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Właśnie zaczyna się sesja, są egzaminy, zaliczenia- a na dodatek pierdyliard projektów do oddania na wczoraj. Jak masz zacięcie i Ci się chce- startuj na ten kierunek- sam jestem po klasie lingwistycznej, matmy i fizyki zacząłem się uczyć w styczniu przed maturą. W międzyczasie chodziłem jeszcze na rysunek i ostatecznie wybierałem między architekturą i właśnie budownictwem. Biorąc pod uwagę całokształt- łatwo nie jest, ale jak jesteś choć trochę cwany i w jakiejś części systematyczny- spokojnie dasz sobie radę. powodzenia!
-
[ALL B6/B7] problem z uchwytem schowka pasażera.
pytanie, którą? żadnej śrubki tm nie widzę, a ona wg. schematu, który jest w ww. temacie jest chyba po to, żeby trzymać właśnie uchwyt.
-
[ALL B6/B7] problem z uchwytem schowka pasażera.
hej, tak, jak w temacie, do którego podesłałeś link mam widoczny trzpień nr. 4 (widać na zdjęciu i na schemacie z linka), ale nie bardzo idzie go wyjąć, cała plastikowa część, którą widać u mnie na zdjęciach jest nieruchoma. nie chcę tego rwać na siłę, podejrzewam że jednak ten trzpień powienienem jakoś usunąć, żeby zamontować nowy uchwyt, jakieś pomysły? ps. schowek otwieram, wsuwając np. śrubokręt w otwór w dolnej części tego plastikowgo elementu, no i co jest częstą przypadłością- całe drzwiczki chodzą dość ciężko, wiem już o smarowaniu/wymianie siłownika. pozdrawiam, Adrian
-
[ALL B6/B7] problem z uchwytem schowka pasażera.
Hej, kupiłem samochód z urwanym uchwytem, jak na zdjęciach. czy zakup nowego uchwytu, np. stąd: http://allegro.pl/nowa-oryginalna-klamka-schowka-audi-a4-8e-01-08-i1569857143.html załatwi sprawę? Orientuje się ktoś jak należy wymontować tą pozostałą w drzwiczkach część (z tego co widzę, jest ona już przy nowym uchwycie)? Będzie problem z ponownym montażem, czy raczej celować w cały schowek? pozdrawiam, Adrian
-
[ALL B6/B7] Zamiana niefabrycznego radia na concert II
Hej, nie znalazłem podobnego tematu na forum, więc wrzucam. Kupiłem samochód od pierwszego właściciela- od nowości bez fabrycznego radia, zamiast niego włożony jest kenwood kdc-w6031. I tutaj moje pytanie: chcąc zmienić ten sprzęt na oryginalnego concerta II muszę dokupić jakieś moduły, dodatkowe kostki etc. żeby w ogóle to chodziło i wyświetlało stacje na fisie (fis mam ten zwykły, nie full color)? Gdyby ktoś miał- jestem chętny na zakup concerta II w dobrym stanie (niepowycierany, sprawny, z kodem), mogę ew. dać tego kenwooda w rozliczeniu. pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi, Adrian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Parę dni temu kupiłem audi a4 avant 1.9 TDI, 2004r- w związku z czym zarejestrowałem się na forum. Na pewno będę miał kilka pytań odnośnie fabrycznego radia i mam nadzieję, że uzyskam tutaj pomoc. pozdrawiam, Adrian