-
[B5 AFN] Co sądzicie o oleju Liqui Moly półsyntetyk 10w40
tez tak słyszałem ze jest z Niemiec i nikt nie macza juz w tym palcy .
-
[B5 AFN] Co sądzicie o oleju Liqui Moly półsyntetyk 10w40
auto jeździło od kilku lat na półsyntetyku i nie miałem zastrzeżeń wiec nie chciałem kombinowac miałem problem z wyborem marki\producenta oleju miałem lac castrola ale słyszałem że jest wiele podróbek
-
[B5 AFN] Co sądzicie o oleju Liqui Moly półsyntetyk 10w40
jest wątek o oliwach ale większośc wpisów jest o motulu
-
[B5 AFN] Co sądzicie o oleju Liqui Moly półsyntetyk 10w40
chodzi mi o opinie na temat marki oleju Liqui Moly
-
[B5 AFN] Co sądzicie o oleju Liqui Moly półsyntetyk 10w40
co sądzicie o oleju Liqui Moly półsyntetyk 10w\40
-
Jaka wódka na wesele ?
Czysta de Luxe Żołądkowa gorzka piłem ją już na kilku weselach i nie lubię wódki a ta naprawdę mi wchodziła też prawdopodobnie będę ją kupował na swoje weselicho
-
[ALL B5] Które felgi?
zdecydowanie te pierwsze nadadzą autku fajniejszy charakter
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witam mam na imię Adam. Właśnie przesiadłem się z Audi 80 b3 2.0 benzyna na upragnioną A4 b5 1.9 tdi 110 km. Jestem z zawodu mechanikiem samochodowym mam nadzieję że będę mógł pomóc i dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy o moim Audi. Pozdrawiam
adamer195
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta