Jump to content

[ALL B5] Które felgi?

Guregoru
 Share

Recommended Posts

Które felgi do takiego koloru auta:

Zdj_cie0008.jpg

(nie jest czysty biały tylko lekko kremowy (no i na zdjęciu trochę brudny :gwizdanie: ))

Te

http://www.alcar.pl/6635_PL.25786D1F71A12A590e1d26b25e3524525a94e201428bd4?webbid=2&webdid=452&meta_title=|%20DEZENT%20RE%20dark

czy te

http://www.alcar.pl/6635_PL.25786D1F71A12A590e1d26b25e3524525a94e201428bd4?webbid=2&webdid=454&meta_title=|%20DEZENT%20RK%20dark

Te drugie mi się bardziej podobają jeżeli chodzi o wzór ale nie ma całkiem czarnych są tylko te grafitowe... a czarne według mnie będą lepsze

Jak uważacie :?: Oczywiście 17-stki

Mógłby ktoś zrobić VT na jednych i drugich :?:

korzystałeś z konfiguratora na stronie??

jak dla mnie to pierwsze bo drugie przy 17" wygladaja niezbyt ciekawie

korzystałeś z konfiguratora na stronie??

jak dla mnie to pierwsze bo drugie przy 17" wygladaja niezbyt ciekawie

Korzystałem ale nie ma koloru auta białego i trudno tak coś wywnioskować :confused4: A czemu uważasz że RK przy 17 nie wygląda ciekawie :?:

No 1 :good:

sorki za OT, ale chętnie kupie 2 fele 16" z pierwszej foty :wink4:

ktoś mi powie co to za model felgi dezent ? i czy te śruby da sie wykręcić? :wallbash:

http://www.quoka.de/reifen-und-felgen/alufelgen/vw-mercedes-audi-cat_82_8218_9544_adresult_48154749_pic_39784632.html

Nie wal OT w wątku z łaski swojej :chytry:

Wzór 2 mi się zawsze podobał. A grafit a "brudnym" białym może ciekawie wyglądać :mysli:

Dodaj Sobie ankietę.

1 :good: 2 wzór w 17tce zdecydowanie za mały

Wzór 2 mi się zawsze podobał. A grafit a "brudnym" białym może ciekawie wyglądać :mysli:

Dodaj Sobie ankietę.

Już nie trzeba ankiety :) jutro jadę zamówić te pierwsze :)

Ciężki wybór - z jednej strony bardziej mi się podoba wzór drugi ale grafit mi się nie widzi przy tym kolorze :thumbdown: Nr 1 przemawia do mnie kolorem, wzór również ciekawy. A inne opcje poza tymi dwiema nie wchodzą w grę?

te dwa wzory są całkiem fajne ale wybrałbym 2

Ciężki wybór - z jednej strony bardziej mi się podoba wzór drugi ale grafit mi się nie widzi przy tym kolorze :thumbdown: Nr 1 przemawia do mnie kolorem, wzór również ciekawy. A inne opcje poza tymi dwiema nie wchodzą w grę?

Miałem dokładnie takie same przemyślenia :rolleyes: ale inne nie wchodzą w grę

Jak dla mnie też te pierwsze :good: Na następnym spocie pokażesz się już na nowych? :naughty:

Jak dla mnie też te pierwsze :good: Na następnym spocie pokażesz się już na nowych? :naughty:

Niestety nie ;( są zamówione i będą za jakieś 3 tygodnie dopiero :disgust:

mi też podoba się pierwsza, ale najważniejsze jest to żeby się Tobie podobało, bo to w Twoim autko będzie siedziec:)

No to po świętach obadamy :naughty: jak ten biały furak wygląda z ciemnymi kółkami. Jak mi się spodoba to przymierzymy do mojej czerwonej. Ja Ci dam moje słoneczka wtedy :polew:

No to po świętach obadamy :naughty: jak ten biały furak wygląda z ciemnymi kółkami. Jak mi się spodoba to przymierzymy do mojej czerwonej. Ja Ci dam moje słoneczka wtedy :polew:

:decayed: