Witam
Mam pytanko,czy gdybym zakupił sam grill od S-Line do mojej B7 czy wszedł by on plug & play w miejsce po starym,normalnym grillu ? czy jest różnica w mocowaniach,ew. zderzakach ?
Wielkie podziękowania dla Domin79 za ogarnięcie tematu nawigacja + pare innych pierdół pokłony również w strone twojej A4 kawał dobrej roboty jeszcze raz dzieki !
a czy ewentualnie ktoś z okolic Warszawy lub Wrocławia miał by chwile czasu zeby rzucic na to okiem ? Nie wiem jaka mam wersje softa,jak to sprawdzic ?
zapłaciłem 300zł za europe wschodnią i zachodnia aktualna na 2010/11 r. A czy wina nie lezy po stronie płyt? jak można sobie z tym poradzic w domowych warunkach ? czy tylko serwis ?
Witam
Ostatnio nabyłem 2 płytki z nawigacjami (europa wschodnia i zachodnia) do mojej RNS-E lecz mam kłopot z ich odpaleniem. Po włożeniu płyty do napędu wyświetla komunikat UPDATING SOFTWARE po czym nawigacja się wyłącza. Po ponownym włączeniu wyświetla komunikat PLEASE INSERT NAVIGATION DVD,czy ktoś wie w czym może być kłopot ? płyty zakupiłem w sklepie w Łodzi (Centrum Nawigacji)
Pozdrawiam