Treść opublikowana przez marek12389
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Maciek i Bieniek dzieki ze wpadliście dziś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurcze a ja myslałem zeod 20 bedziecie podjechałem odrazu po pracy o 20.50 byłem na matarnui i juz was nie było ;( a chciałem koszuleczke odebrać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bieniekowi gratuluje zakupu zobaczy sie co to takiego za tydzień :gwizdanie: a teraz takie małe ot mam nadzieje ze sie nie urazicie http://moto.trojmiasto.pl/news.php?id_news=39760
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo chłopaki jak jest zimno to przenoszą się na KFC lub MCDonalda(oliwa) a gdy pada to jadą na praking e-klerk (czy jakoś tak)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w kazdy czwartek o 20 na pasie startowym na zaspie - w miejscu starej hali targowej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
klub zawsze był tylko po małych przejsciach z TROJMIEJSKIEGO na Pomorski chwile było o nas cicho lecz od jakiegoś roku juz się głośno w 3city ogłaszamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bywam praktycznie co tydzień.
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
to ja się zgłosze osobiście w środe :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ze ja? jeszcze nie wiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
narazie tylko BOV ale z biegiem czasu i przypływem gotówki to sie pozmienia :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a dzięki mi tez się podoba , mam taki mały modzik pod maską
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byłem wkońcu poraz pierwszy :> było milo było poznać liczną ekipe 7 osób
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja :gwizdanie:
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
a bedzie mozliwość zapłaty w tę środe?
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
to skoro kazdy moze zamówić to ja tez poprosze 1x XXL i dajcie oczywiscie znać gdzie i ile wpłacic :>
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
chłopaki a jak ktoś sie na spotach nie pojawia, ale za to ma wielkie chęci tylko mu często nie wychodzi to może liczyć na to ze zasługuje na koszulkę jak się zacznie na spotach pojawiać? :gwizdanie:
-
[B5 Avant] demontaz wnetrza w celu usadowienia kabla antenowego CB
Witam, Potrzebuje poprowadzić kabel Antenowy CB. Radio postanwiłem zamontować na panelu środkowym po stronie pasazera, gdyż uznałem ze będzie to najbardziej funkcjonalna lokalizacja. potrzebuje się dowiedzieć od was następujących informacji: 1. Jak wymontować wotel pasazera? (foten niejest podgrzewany ani elektryczny, jedst to najzwyklejsza wersja) jak juz zdemontuje fotel to poprowadze kable wzdłóz panela środkowego 2. jak potem na końcu panela wejsc pod podłoge zeby isc z kablem pod siedzisko tylnej kanapy, a potem wzdłóz tynego słupka do podsufitki...? 3. czy zakończyć na wysokosci podsufitki za tylnymi drzwiami czy isć do klapy bagaznika i klapą bagaznika wyprowadzić na koniec dachu...? jest to antena magnesowa a moze macie jakis inny sprawdzony pomysł?? prosze o opinie... do Admina/moda: szukaem podobnego tematu ale niemogłem znalesc więc załozylem nowy, prosze o nie usuwanie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co masz w tytule?? :gwizdanie: ale jest jeszcze coś takiego: "Jak zawsze w okresie zimowym spoty z pod Gajosa przenoszą się na parking C.H Matarnia w Gdańsku" dlatego pytałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka, gdzie jest zlot środowy na matarni czy gdzieś indziej..?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pytanko gdzie jest srodowy spot...? i o której? co do toru to niema sensu w miescie robic... pozatym jest 1 mega plus toru poza miejskiego, inne zawody na nim oraz mozliwosci wjazdów prywatnych... poza wyscigami
-
[B5 AEB] Atomowy Avant by Marek
:arrow: 06.05.2009 krótka historia tego co pokazał mi VAG: VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 907 557 T Component: 1.8L R4/5VT MOTR HS D04 Coding: 04201 Shop #: WSC 06325 10 Faults Found: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - 01249 - Fuel Injector for Cylinder 1 (N30) 26-10 - Output Open - Intermittent 01250 - Fuel Injector for Cylinder 2 (N31) 26-10 - Output Open - Intermittent 01251 - Fuel Injector for Cylinder 3 (N32) 26-10 - Output Open - Intermittent 01252 - Fuel Injector for Cylinder 4 (N33) 26-10 - Output Open - Intermittent 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 29-10 - Short to Ground - Intermittent 01262 - Solenoid Valve for Boost Pressure Control (N75) 29-10 - Short to Ground - Intermittent 01259 - Fuel Pump Relay (J17) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 14-00 - Adaptation Limit (Add) Exceeded Readiness: N/A Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 M Component: ABS/EDS 5.3 QUATTRO D11 Coding: 0273004134 Shop #: BB 24302 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8L0 820 043 B Component: A4 KLIMAVOLLAUTOMAT_D72 Coding: 04140 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Address 15 ------------------------------------------------------- Controller: 8A0 959 655 C Component: Airbag V AUDI D01 Coding: 01022 Shop #: WSC 06324 No fault code found. Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 919 034 F Component: B5-KOMBIINSTRUMENT__D12 Coding: 00142 Shop #: WSC 00001 No fault code found. Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: 4A0 953 234 F Component: IMMO AUZ9Z0T8928061 D77 Coding: 00000 Shop #: WSC 00772 1 Fault Found: 01176 - Key 07-00 - Signal to Low Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8LO 862 257 E Component: ZV-Pumpe Coding: 00000 Shop #: WSC 65535 11 Faults Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 01361 - Switch for Anti-Theft Alarm: Close 29-00 - Short to Ground 01360 - Switch for Anti-Theft Alarm: Open 29-00 - Short to Ground 01389 - Tailgate Open Switch (F124) 29-00 - Short to Ground 22307 - Unknown Error Code Unknown - 70-10 - Cylinder 3 - Intermittent 23331 - Unknown Error Code Unknown - 02-00 - Signal Shorted to Ground 23587 - Unknown Error Code Unknown - 106-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent 24099 - Unknown Error Code Unknown - 39-00 - Output won't Switch or Short to Ground 23075 - Unknown Error Code Unknown - 01-00 - Signal Shorted to B+ 22819 - Unknown Error Code Unknown - 01-10 - Signal Shorted to B+ - Intermittent 22563 - Unknown Error Code Unknown - 38-10 - Output won't Switch or Short to B+ - Intermittent End ------------------------------------------------------- :arrow: 21.05,2009 pojechałem odebrać normalny dowód rejestracyjny bo tymczasowy był ważny do 11.04.2009 - i juz raz miałem kłopoty z panami policjantami w zwiazku z tym :mrgreen: potem po drodze kupiłem felgi od pewnej osoby(nie którym znanej). pojechałem na geometrie to mnie dziadek wyśmiał po scierzce zdrowia i powiedział ze on niewiem jak mój samochód jeszcze jezdzi..;D kupiłem lewy przedni dolny tylny Wachach, oraz 2 łączniki prwy i lewy. wahacz firmy RTS, Łączniki firmy TRW do Audi S6 I A4 podjechałem do mechanika ładnie wszytko wymienił, jak sie okazało łacznii które miałem do tej pory byly jeszcze Fabryczne :shock: , wruciłem n geometrie wszystko tym razem było pięknie i bez zadnych zastrzezeń!! i pojechałem spowrowem wywazyłem i zamontowałem Felunki;) i teraz przynajmniej niema wstydu na miescie;) a zaczeło się od tego ze chciałem wkońcu zmienic opony na letnie :-P wkrótce fotki felg i grilla nowy cel do zrealizowania: :arrow: Audio, wzmaka juz mam pora kupić resztę, realizacja wraz z napływem gotówki... :-P no i 2 punkty z 1 listy spełnione no to tyle czekaliscie to teraz macie: :arrow: Felgi :arrow: Grill :arrow: pssssst http://picasaweb.google.pl/MarekTKA/A4FeleGrillBlow?authkey=Gv1sRgCIL4zZvNnomObQ#5342352561364668754 sorki za słabą jakosc zdjęć...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czemu 18 a nie 20? szkoda ze nie 20 bo takto bym wpadł a tak to następnym wolnym raziem
-
[B5 ANA] Po odpaleniu gaśnie
siedzę w tym samym bagnie... jak na razie widze tylko 2 rozwiązania, albo całkowite odłączenie immo, albo przeprogramowanie immo razem z kluczykami w serwisie pytanie tylko czy da sie tak po prostu odłączyć immo, bo zdaje mi sie z tego co tu czytam ze to niejjest takie proste
-
[B5 AFN] Problem z uruchomieniem silnika - immobilizer
pewnie pokasował ci błędy, i wystarczyło...