Witam zmieniłem za pomocą VCDS kontrolkę zapięcia pasów w B6 2002r. Teraz po włączeniu zapłonu kontrolka świeci się parę sekund niezależnie od tego czy zapnę pas czy nie. Chcąc ją wyłączyć rozumiem, że tam gdzie wpisałem w kodowaniu 02 to teraz muszę wpisać 00 i kontrolka na stałe będzie wyłączona.
Pozdrawiam
Ok. dzięki i jeszcze jedno pytanie w na środku elementu nr 2 jest otwór. Rozumiem, że otwór jest do śruby montażowej o nr 8E9803899A, natomiast śruba wchodzi w element o nr 8E0804899A.
P.S. Powiedzcie mi co oznaczają literki na końcach numerów katalogowych np. B,C,A
Witam, powiedzcie mi czy element nr 3 na zdjęciu znajduje się pomiędzy elementami 18 i 2, bo w sowim audi nie mam elementu nr 3.
Ps.nie mogę dodać zdjęcia. Jak tylko będę mógł to dodam.