Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szymonb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szymonb

  1. A co sądzicie o tym
  2. Co sądzicie o tym tunerze Cyffer autoelektronika. Współpracują z GOODHOPE TEAM z Pleszewa.
  3. Witam komputer pokazuje że zostało 6 dni do serwisu. Powiedzcie mi co się stanie jak nie skasuje inspekcji serwisowej? Czy jeżeli mam jeszcze do przejechania kilometry to mogę przedłużyć same dni?
  4. Gajos coś ostatnio nie działa. Jak u siebie w ETKA mam tę śrubę pod nr WHT 001 308. który numer podać w ASO?
  5. Witam, proszę o numer części nakrętki mocującej rygiel do otwierania maski. Ktoś się orientuje jaka cena tego cuda? Pozdrawiam
  6. szymonb odpowiedział(a) na szymonb temat w Audi A4 B6
    Oki dzieki ---------- Post dopisany 29-05-2012 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 17:55 ---------- to jednak nie jest ta czarna pianaka
  7. Do potencjometrów ja używałem tego http://www.micro-chip.pl/index_elektronika.php Cleanser PR. Teraz wszytko śmiga aż miło. Nastawy zrobione i zero błędów.
  8. Nie bardzo jak mam podmienić zawór n75. A co powiedzie o przepływówce?
  9. Witam proszę o analizę logów dynamicznych mojej furki Grupa 000 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83222.html Grupa 001 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83224.html Grupa 003 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83226.html Grupa 004 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83220.html Grupa 008 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83223.html Grupa 010 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83225.html Grupa 011 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83221.html
  10. Czy po tych logach statycznych szczególnie w grupie 003 widać że coś jest nie tak z przepływówką? P.S Jak dla mnie to troche duże wartości ale niby w normie - prosze o porade fachowców.
  11. szymonb opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Czy uszczelniacz o nr 8E0821355 to jest ta czarna pianka na błotniku jak sie otworzy maskę?
  12. A4 1.9 B6 AVF Statyczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74375.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74366.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74367.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74368.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74369.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74370.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74371.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74372.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74373.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74374.html
  13. A tak wyglądała moja stara uszczelka anteny
  14. Nie prawda To jest numer uszczelki pond Antenę GPS do Avanta B6 1K0035349
  15. Pozostaje kupić nową antenę na Allegro za 30 zł z wtykie smb.
  16. Navi wyciągnięta wtyczka od anteny GPS była w gnieździe.Wyciągnąłem parę razy i nadal nie widzi satelit. Rozumiem, że satelity powinien widzieć od razu w momencie włączenia navi ?
  17. żeby sprawdzić wtykę z tyłu navi to muszę zdemontować boczek tapicerki?
  18. No niestety nie łapie satelit. VAG pokazał winę anteny. I teraz chcę to sprawdzić, wykorzystując trochę mniej czasochłonny sposób niż ściąganie boczku z tyłu. ( i to jeszcze o tej porze:)
  19. Witam czy jeżeli kupię najtańszą antenę GPS na Allegro (jak na zdjęciu 1 ) i podłączę przewód tejże anteny do śruby oryginalnej anteny zamontowanej na dachu (zdjęcie 2) to wtedy będę wiedział czy walnięta jest sama antena montowana na dachu czy też problem jest z przewodem we wzmacniaczu antenowym. zdjęcie 1 zdjęcie 2
  20. Byłem dwa dni temu w ASO i zawołani mi za regulacje xenonów 140 zł. Pojechałem do PZM-tu i gościu ustawił mi ręcznie światła za 10zł. Czy teraz mogę zrobić nastawy podstawowe bez regulacji śrubami.
  21. Witam potrzebuję numeru z ETKI plastikowej śruby w przednim nadkolu jak na zdjęciu. Przepraszam za masakryczną jakość - zdjęcie robione komórką i to jak na dworze było już ciemno.
  22. Czy może mi ktoś powiedziec gdzie znajdę insturkcję montażu/demontażu podstaw pod reflektor przedni?
  23. OKi, dzięki za odpowiedź. Pójdę dzisiaj dokręcić tą śrubę i może nie będzie mi lampa drgała
  24. A tą śrubę trzeba dokręcić tak z wyczuciem czy do oporu ?
  25. Panowie do czego służy ta śruba (w kółku) w lampach przednich?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.