Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Światła do jazdy dziennej.


Ponio1767

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam takie pytanie jakie polecacie mi swiatla do jazdy dziennej do mejej audi?? moga byc np.te : http://allegro.pl/philips-daylight-drl-2-x-4-led-wyprzedaz-i1817615757.html?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatla do jazdy dziennej

:sick3: , kup sobie lepiej jakiś dobry xenon a nie takie gó**o co tego w ogóle nie widać czy to świeci czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, kup sobie lepiej jakiś dobry xenon a nie takie gó**o co tego w ogóle nie widać czy to świeci czy nie

Na Twój koment robie :sick3:

Co Ty mu doradzasz?? Kolega chce założyć światła do jazdy dziennej a Ty mu karzesz xenon zakładać??? To są dwie różne rzeczy jeśli nie zauważyłeś. A kolego Ponio zobacz sobie ten temat : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126510.0 lub http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=93927.0 . Wszystko to jest na ori lampach więc może się zdecydujesz. A jeśli już chcesz założyć takie jak pokazałeś to są ok choć myślę, że OSRAM-a za 129zł też dają radę. Kumpel ma takie w A6 i już chyba z rok czasu działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Lu-Gi w tym zakresie bardzo się myli. Widziałem dzisiaj efekt finalny montażu tych led-ów. Mogę powiedzieć jedno, że światła jest opór :cool1: Zaskoczony byłem również barwą i mocą czterech malusieńkich ledzików. Hmmm.... pozostaje jedynie rzecz......rzecz?! gustu lecz o tym się nie dyskutuje. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w moduł SD-2 zainwestować :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 20:15_________________________________________________

Kolega Lu-Gi w tym zakresie bardzo się myli. Widziałem dzisiaj efekt finalny montażu tych led-ów. Mogę powiedzieć jedno, że światła jest opór :cool1: Zaskoczony byłem również barwą i mocą czterech malusieńkich ledzików. Hmmm.... pozostaje jedynie rzecz......rzecz?! gustu lecz o tym się nie dyskutuje. :>

80% ludnosci uważa że to nie nadaje sie do auta, coś to chyba oznacza pod względem gustu, masz albo nie masz a nie ze inny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Lu-Gi w tym zakresie bardzo się myli. Widziałem dzisiaj efekt finalny montażu tych led-ów. Mogę powiedzieć jedno, że światła jest opór :cool1: Zaskoczony byłem również barwą i mocą czterech malusieńkich ledzików. Hmmm.... pozostaje jedynie rzecz......rzecz?! gustu lecz o tym się nie dyskutuje. :>

To ja Ci powiem tak, Robie rocznie około 250kkm po naszych drogach a co za tym idzie mijam bardzo duzo samochodów, i powiem Ci ze właśnie takie ledowe światła dzienne sie na chu**j nadają bo auta dostrzec nie idzie. a jesli chodzi o gusta, to zakładasz to do szpanu, poprawy wyglądu? Czy poprawy bezpieczeństwa czy tam może Swojego aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w moduł SD-2 zainwestować :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 20:15_________________________________________________

Kolega Lu-Gi w tym zakresie bardzo się myli. Widziałem dzisiaj efekt finalny montażu tych led-ów. Mogę powiedzieć jedno, że światła jest opór :cool1: Zaskoczony byłem również barwą i mocą czterech malusieńkich ledzików. Hmmm.... pozostaje jedynie rzecz......rzecz?! gustu lecz o tym się nie dyskutuje. :>

80% ludnosci uważa że to nie nadaje sie do auta, coś to chyba oznacza pod względem gustu, masz albo nie masz a nie ze inny :naughty:

Kolega Lu-Gi w tym zakresie bardzo się myli. Widziałem dzisiaj efekt finalny montażu tych led-ów. Mogę powiedzieć jedno, że światła jest opór :cool1: Zaskoczony byłem również barwą i mocą czterech malusieńkich ledzików. Hmmm.... pozostaje jedynie rzecz......rzecz?! gustu lecz o tym się nie dyskutuje. :>

To ja Ci powiem tak, Robie rocznie około 250kkm po naszych drogach a co za tym idzie mijam bardzo duzo samochodów, i powiem Ci ze właśnie takie ledowe światła dzienne sie na chu**j nadają bo auta dostrzec nie idzie. a jesli chodzi o gusta, to zakładasz to do szpanu, poprawy wyglądu? Czy poprawy bezpieczeństwa czy tam może Swojego aku?

Już odpowiadam:

Kowi87

Nie wiem skąd wziąłeś te 80 %

:tongue4:

Lu-Gi

Proponuję zdjąć w trakcie jazdy ciemne okulary. :cool1:

Również kręcę kółkiem zawodowo i nie dostrzegam zgłaszanego przez ciebie problemu tzw. słabej widoczności pojazdu......

Pozostałe sprawy pozostawiam bez dyskusji. Jak już wcześniej powiedziałem sprawę montażu led-ów pozostawiam w kategorii gustu lub bezguścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem tak, Robie rocznie około 250kkm po naszych drogach a co za tym idzie mijam bardzo duzo samochodów, i powiem Ci ze właśnie takie ledowe światła dzienne sie na chu**j nadają bo auta dostrzec nie idzie. a jesli chodzi o gusta, to zakładasz to do szpanu, poprawy wyglądu? Czy poprawy bezpieczeństwa czy tam może Swojego aku?

Dyskusja z Tobą chyba nie ma sensu i nie mam na celu obrażenia Cię. Ale zauważ że ledy są pakowane w każde nowe AUDI. Może te co zaproponował kolega w 1 poście to nie to samo wykonanie co ori ale większość ma takie i co więcej mają homologację. Co za tym idzie są dopuszczone do ruchu i wszystko jest ok. A tak jak wspomniał KOWI ja też jestem w tych 80% którym nie podobają się te ledy więc założyłem moduł świateł dziennych. I na ori lampach mam super światełka. Ale to tylko kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem tak, Robie rocznie około 250kkm po naszych drogach a co za tym idzie mijam bardzo duzo samochodów, i powiem Ci ze właśnie takie ledowe światła dzienne sie na chu**j nadają bo auta dostrzec nie idzie. a jesli chodzi o gusta, to zakładasz to do szpanu, poprawy wyglądu? Czy poprawy bezpieczeństwa czy tam może Swojego aku?

Dyskusja z Tobą chyba nie ma sensu i nie mam na celu obrażenia Cię. Ale zauważ że ledy są pakowane w każde nowe AUDI. Może te co zaproponował kolega w 1 poście to nie to samo wykonanie co ori ale większość ma takie i co więcej mają homologację. Co za tym idzie są dopuszczone do ruchu i wszystko jest ok. A tak jak wspomniał KOWI ja też jestem w tych 80% którym nie podobają się te ledy więc założyłem moduł świateł dziennych. I na ori lampach mam super światełka. Ale to tylko kwestia gustu.

No i już.

Nic dodać nic ująć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na fabryczne ledy z A6, pare osób je ma na forum i później zobaczcie na te paski choinkowe, jak nie widzicie róznicy, no to sorry nie macie gustu :wink4: a co do świecenia to faktycznie kiepsko świecą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi co chce a moim zdaniem ten kto wymyślił światła w piekny słoneczny dzień że trzeba mieć zapalone jest baranem, widziałem 6-cio ledowe Philipsy jak świecą w dzień założone w B7 i świecą bardzo dobrze , ci którzy uważają że słabo je widać to niech się cofną pare lat wstecz i ujżą jadące auta w letni dzień wogóle bez świateł i co wtedy wam to nie przeszkadzało zawodowi kierowcy - śmiechu warte a to jak wyglądają to kązdy ma swoje zdanie jak również swój samochód i robi z nim co chce ,zresztą na tym forum jak i na innych nie porusza się takich tematów bo niektórzy nie wytrzymują presji i piszą bzdury !!!!!!!! chcesz zakładaj a nie pytaj zawodowych kierowców bo co drugi to jest tutaj zawodowym kierowcą :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie po to jest ten temat, żeby teraz snuć sowje odczucia nad sensownością wprowadzenia przepisu.

Każdy ma swoje zdanie!

Pokażcie lepiej swoje pomysły na ich montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy philipsa dają dużo światła, mam i kilku kolegów i na drodze jesteś pięknie widoczny. Oszczędzasz odbłyśnik i żarnik jak masz ksenon, jeśli masz włącznik auto to wykorzystujesz czujnik zmierzchu. Wszystko pięknie ALE MI JEDNA LISTWA PADŁA PO 7 MIESIĄCACH aby reklamacja była uwzględniona muszę wysłać całość. Dzisiaj już bym tych ledów nie kupił, decante ładniej się chyba komponują a tak naprawdę to polecam pasek ledów od A6, jedyny ich minus to cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładane nieoryginalne ledy są :sick3:

coś jak żelowanie włosów przez mocno łysiejącego gościa

odpuść sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD2 wyłącznie, a jeszcze jak sie ma bixenon :gwizdanie: to mozna pokusic sie o ledową żarówke, pasek hoinkowy sie chowa

Bądź LED S6, ale cenowo nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poczytałem trochę o tych światłach do jazdy dziennej i w audi B6 jeśli dobrze zinterpretowałem są 4 rodzaje rozwiązania tego problemu.

1. Zakup całych lamp z ledami do jazdy dziennej - koszt to około 800 zł

2. SD2 - moduł wykorzystujący światła drogowe - koszt około 50 zł

3. Światła w miejsce halogenów - koszt około 400 zł

4. Listwy ledowe - koszto około 100 zł

Pytanie, czy to wszystkie opcje ? Które Wy macie i czy zostajecie przy swoim wyborze czy może teraz zmienilibyście na inne rozwiązanie ? Czy wygląda to tak że da sięz tym jeździć (tutaj bardziej na myśli mam listwy ledowe) ?

Moje przemyślenia to:

ceno przemawia za listwa ledowa i zamontować je gdzieś w okolicy świateł przeciwmgielnych, ale czy to będzie dobrze wyglądało ? - nie mam pewności

nowe światła - za drogi interes

ledy w miejsce świateł przeciwmgielnych - estetycznie wydaje mi się bardzo ok, za minusami trochę cena i to że czasami jednak przeciwmgielne światła mogły by się przydać

sd2 - ceno najkorzystniej, ale to wykorzystuje te same żarówki od świateł drogowych i mijania ? koszty tych żarówek chyba nie są najmniejsze

Jakie są wasze zdania i typy ?

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 23:48 ----------

Witam,

zastanawiam się nad tymi światłami Światła DZIENNE do jazdy DZIENNEJ LED, E4,RL00,DRL (2551575701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy ktoś może montował je u siebie ? Z wymiarów wynika że powinno wejść bez wycinania pod halogenami (najniższy segment przedniego zderzaka).

Czy można to spiąć z funkcją AUTO na przełączników świateł (aby działało automatycznie) oraz czy komputer nie będzie wywalał błędów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem kolego czy tam gdzie Ty mówisz to nie będzie za nisko bo lampy musza być 25cm od nawierzchni do dołu lampy. Ja mam u siebie bardzo zbliżony model i jak dla mnie są ok. Maja jeden minus zakłócają mi radio samochodowe tylko nie wiem dla czego podłączone są po alternatorze przez przekaźnik, ale nawet jak je podłącze do akumulatora bezpośrednio to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym aby mi zakłócało to radio.

Mierzyłem i akurat do tego miejsca wychodzi jakieś 25-26 cm.

Mógłbyś podesłać jakieś foto jak to wygląda ?

PS. Dużo ludzi jeździ na samych halogenach, czy policja się nie czepia o to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...