Treść opublikowana przez wiruswirus6
-
SKÓRZANE POKROWCE
Powiem Ci że sam długo się zastanawiałem nad pokrowcami i w końcu kupiłem ale 2 raz tego bym nie zrobił. Za dobre pokrowce zapłacisz tyle co za fotele. Więc jak dla mnie to lepiej fotele wymienić bo można za śmieszne pieniądze czasem wyrwać ewntualnie do tapicerka dac. Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Chiptuning Audi A4 B5 1,9Tdi 110 Afn, Małopolska lub ślask
400 za Soft 500 jak stary komp i trzeba kości lutowac +-Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do B5
Sprężynę sprawdź czy oba zaczepy sprężyny całe. Jak dasz za mocne sprężyny to też lipa bo aż gnie pioro i też lipa. Więc żeby wszystko było ok to trzeba ramiona od Passata B-5 Fl lub gdzieś czytałem że od Audi A - 6 C-5 pasują. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka bez rozbierania ich?
U mnie jest poprostu ciepły wklad więc wiadomo że jest lusterko grzane.
-
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka bez rozbierania ich?
Najlepiej sprawdzić przez dotyk wkład powinien być ciepły Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[AVG B5FL] Cieknąca pompa wtryskowa
Powiem tak z tego co się naczytalem na forum i nie tylko.. Wymieniłem 2 uszczelki z góry pierwsza możesz zaryzykować i wymienić sam jak nie pomoże to proponuje wyjąć pompę i wymienić komplet uszczelek bo mi po 5 mies.poszły następne i tak musiałem wyjąć pompę i wyszło drożej Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jak szybko i tanio podwyszyć zawieszenie ?
Avant i obawiam się pourywania tych boczkow w bagażniku więc jak już będę się za to miał brać to komplet wymienię a tak to szkoda tego rozbierać Ale dzięki że podpowiedzi. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jak szybko i tanio podwyszyć zawieszenie ?
No właśnie też tak słyszałem i efekt mizerny. A te faktycznie powinny dac rade tylko jak mam to rozbierać to nie wiem czy nie lepiej dac inne sprężyny dłuższe np.od 2,5 Avant pewno by było wyżej Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jak szybko i tanio podwyszyć zawieszenie ?
Tak dałem skręcane bo do tych co w linku żeby założyć to trzeba Amora wyciągać chyba żeby ją przeciąć Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jak szybko i tanio podwyszyć zawieszenie ?
Co do tych gum to zdanie podzielone sam je włożyłam ale różnicy to ja nie widzę. Chyba żeby je Dec na sam dół ale podobno sprężyny wtedy lubią strzelać, pękać. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Słabe światła A4 b5 - wypalone soczewki
Ok dzięki muszę coś zrobić z moimi bo świeca jak świeczki Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Słabe światła A4 b5 - wypalone soczewki
Witam pyt do kolegów co przekladali odblysniki da się je wymienić wyjąć bez większych problemów cięcia lampy np.? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1999r Kierunkowskaz szybko miga?
Miałem to samo musisz wyjąć włącznik awaryjnych i go rozebrać blaszki podoginac i po problemie ewentualnie popsikac czymś od przewodnosci. Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Witam powiedz mi kolo który pin w polifcie 99 podłączyć czyli poprzednie zegary z zegarkiem analogowym.
-
Miga światło wnętrza
Z tego co sam zauważyłem to w samej lampce tej środkowej i tylnej (avant) masa jest na zasadzie ztyku blaszek wyjmij lampkę nie odlanczaj kabelka i spróbuj podociskac blaszki jak będzie działać to znaczy ze nie ma dobrego styku. A ledy żarówki czy zwykłe?
-
Miga światło wnętrza
Może masy nie masz U mnie w podsufitce tak właśnie się dzieje w samej lampce masa ucieka.
-
pilne pytanie o hak wkręcany do holowania pojazdu
Przecież w A-4 B-5 nie ma żadnego wkrecanego haka do cholowania rozumiem że o przód chodzi za kartka z przodu po prawej masz.
-
Glosnosc podczas sciszania
O to mi chodziło Radio Audi Concert Chorus naprawa głośności chorus concert | Sam naprawiam - Motoryzacyjne Instrukcje Napraw
-
Glosnosc podczas sciszania
Nagrzej dobrze samochód np. po dłuższej trasie i wtedy spróbuj ustawić glosnosc która Ci odpowiada i musisz do lata tak jeździć. Lub trzeba wyciągnąć radio i tam jest jakieś ustrojstwo które trzeba wygrzac Poszukaj bo na forum było.
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
Żory kolego ale możesz se wymienić na miejscu ale nie żarówki. Policjant stwierdza że jechales i mandat pisze a po 2 na kloszach nie masz że jest przystosowany do św. dziennych. i po dowodzie żarówki które wlozyles pewno też bez hom.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Nowa Instalacja nie jest skomplikowana. A elektryk wziol 20 za podłączenie najtrudniej znajsc + po stacyjce.
-
Dławi się i szarpie..
Ostatnio też tak miałem i pękniętą był od spodu gumowy łącznik kolektora dolotu z ta plastikową rura od interculera.
-
Światła do jazdy dziennej.
Kolego jak na mój gust to powinieneś mieć trzy kable a nie 2 nie wiem czy te lampy nie są na przełącznik bo jak jest trzy to masz -,+, i kabel sterujący najczęściej żółty, który dajesz pod + pozycji lub mijania. Ja mam podłączone ze skrzynki bezpieczników + po alternatorze i światła zapalają mi się dopiero po uruchomieniu silnika. Tylko trzeba pamiętać żeby zrobić to przez przekaźnik bo może błąd ładowania pokazywać. Niestety nie powiem Ci z pod jakiego koloru kabla wzięty jest ten + bo elektryk mi to podłączał.
-
[B6 AVF] Światła do jazdy dziennej.
Witam nie wiem kolego czy tam gdzie Ty mówisz to nie będzie za nisko bo lampy musza być 25cm od nawierzchni do dołu lampy. Ja mam u siebie bardzo zbliżony model i jak dla mnie są ok. Maja jeden minus zakłócają mi radio samochodowe tylko nie wiem dla czego podłączone są po alternatorze przez przekaźnik, ale nawet jak je podłącze do akumulatora bezpośrednio to jest to samo.
-
[ALL B5] Szyberdach sam sie otwiera
Ewentualnie jeszcze wypnij kostke z kabelkami co jest podłączona do tego pokrętełka i styki elektrosolem na przykład popsikaj i na 1,5 roku z głowy