-
Jaki olej silnikowy do Audi?
do 1,8 bez turbo 10w40 mu wystarczy
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
to bardzo dobry olej do twojego silnika i przebiegu
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Co jest bardzo dziwne to to ze kiko79 ani razu [skrobną juz pare postów w tym wątku]nie wspomnial że jego ALT nie wciąga oleju
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
tu nie ma co pier..ć i się za głowę łapać. W necie aż huczało że wspomniany kolega sztucznie rozdmuchał aferę o podrabianych motulach i jednocześnie piał o oryginalności produktów które sam sprzedaje. Nie podważam jego uczciwości, ale zabieg marketingowy pierwsza klasa. Nie wiem na czym polega dochodowość jego biznesu, ale to dobrze że mamy człowieka który robi za free i skupia wokół owieczki i baranki które mu robią PR. ---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:44 ---------- tragedię to może masz w głowie.... Na forum jest mnustwo zadowolonych klientow DZIKA, a ty nie miales w rece oleju od niego i wiesz ze to podróba
-
Klepiące zawory
lejesz C3 do bezyniaka ,masz tam DPF:facepalm:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ale zonk:facepalm: i jeszcze ten MAGNATEC masz racje specjalistą to ty nie jestes:whistling:
-
płukanie silnika
dev spadki cisnienia miales na x-lite:shock3: wlasnie mam go zalanego juz drugą wymiane ,nie mam czujnika cisnienia oleju
-
Coś wiecej o tym silniku
Poprostu z rana lepiej odpala o tak jakbys mial lekko rozgrzane 5w30/40
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
To jest ciekawe. Bo ten olej szybciej spłynie z napinacza i efekt tykania powinien się nasilić a nie na odwrót. To bardzo ciekawe bo mi po zalaniu 0w30 też przestal napinacz halasowac
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
WhiteBoy masz pw
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
kazdy olej z norma 503.01 ogarnie te 210ps Jak z Motula to np X-lite nowy juz bez tej normy, co nie znaczy ze jest zly'' Specjalnie zaprojektowany do nowoczesnych samochodów o dużych mocach, do silników benzynowych, do silników Diesla z bezpośrednim wtryskiem, do silników z katalizatorami. Zalecany do AUDI TT i S3, oraz do wszystkich silników w układzie W z grupy Volkswagena'' Masz jeszcze mocny olej X-max 0W40 300V to ester data waznosci 2 lata od produkcji Dokladnie jesli lubi depnąc to x-max bedzie idealny
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
300V musisz czesciej wymieniac co okolo 7000km
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
po zalaniu tego oleju napinacz lancuszka przestal sie odzywac z rana a przez jaki czas po odpaleniu z rana było go słychać? Sekunde może dwie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wazne info, u mnie tez tryknie w sumie przymierzam sie do wymiany Mialem zalac Neste 0W40 ma ponad 50% PAO, ale sprobuje najpierw X-lite Przed zalaniem X-LITE zalalem plukanke od millersa może to ona pomogla na ten napinacz
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dokladnie zmieniam co 10tys , nie dolewam nic,po zalaniu tego oleju napinacz lancuszka przestal sie odzywac z rana
wgabor
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta