Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wgabor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. do 1,8 bez turbo 10w40 mu wystarczy
  2. to bardzo dobry olej do twojego silnika i przebiegu
  3. Co jest bardzo dziwne to to ze kiko79 ani razu [skrobną juz pare postów w tym wątku]nie wspomnial że jego ALT nie wciąga oleju
  4. tu nie ma co pier..ć i się za głowę łapać. W necie aż huczało że wspomniany kolega sztucznie rozdmuchał aferę o podrabianych motulach i jednocześnie piał o oryginalności produktów które sam sprzedaje. Nie podważam jego uczciwości, ale zabieg marketingowy pierwsza klasa. Nie wiem na czym polega dochodowość jego biznesu, ale to dobrze że mamy człowieka który robi za free i skupia wokół owieczki i baranki które mu robią PR. ---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:44 ---------- tragedię to może masz w głowie.... Na forum jest mnustwo zadowolonych klientow DZIKA, a ty nie miales w rece oleju od niego i wiesz ze to podróba
  5. wgabor odpowiedział(a) na AZCARS temat w 1.8T
    lejesz C3 do bezyniaka ,masz tam DPF:facepalm:
  6. ale zonk:facepalm: i jeszcze ten MAGNATEC masz racje specjalistą to ty nie jestes:whistling:
  7. wgabor odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    dev spadki cisnienia miales na x-lite:shock3: wlasnie mam go zalanego juz drugą wymiane ,nie mam czujnika cisnienia oleju
  8. wgabor odpowiedział(a) na Badik temat w 1.8T
    Poprostu z rana lepiej odpala o tak jakbys mial lekko rozgrzane 5w30/40
  9. To jest ciekawe. Bo ten olej szybciej spłynie z napinacza i efekt tykania powinien się nasilić a nie na odwrót. To bardzo ciekawe bo mi po zalaniu 0w30 też przestal napinacz halasowac
  10. kazdy olej z norma 503.01 ogarnie te 210ps Jak z Motula to np X-lite nowy juz bez tej normy, co nie znaczy ze jest zly'' Specjalnie zaprojektowany do nowoczesnych samochodów o dużych mocach, do silników benzynowych, do silników Diesla z bezpośrednim wtryskiem, do silników z katalizatorami. Zalecany do AUDI TT i S3, oraz do wszystkich silników w układzie W z grupy Volkswagena'' Masz jeszcze mocny olej X-max 0W40 300V to ester data waznosci 2 lata od produkcji Dokladnie jesli lubi depnąc to x-max bedzie idealny
  11. 300V musisz czesciej wymieniac co okolo 7000km
  12. po zalaniu tego oleju napinacz lancuszka przestal sie odzywac z rana a przez jaki czas po odpaleniu z rana było go słychać? Sekunde może dwie
  13. Wazne info, u mnie tez tryknie w sumie przymierzam sie do wymiany Mialem zalac Neste 0W40 ma ponad 50% PAO, ale sprobuje najpierw X-lite Przed zalaniem X-LITE zalalem plukanke od millersa może to ona pomogla na ten napinacz
  14. Dokladnie zmieniam co 10tys , nie dolewam nic,po zalaniu tego oleju napinacz lancuszka przestal sie odzywac z rana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.