Treść opublikowana przez Miki4321
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to super Thnx
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No mam Diesla. Dzieki za odpowiedz Mysle ze tym bardziej ze wczesniej byl jakis przepracowany kiepski olej, a ja zazyczylem sobie Motula to wyczyscil to co zostalo po poprzednim
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mechanik mi dzis wymienial olej ktory mial 14 000 km. Odstawil potem auto na parking jakies 20m. Ale nie bylo mnie Przy tym. Jak sprawdzalem olej na bagnecie jak odbieralem fure - to olej byl juz czarny jak przed wymiana... To normalne czy sciemnil mi ze zmienil olej?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czyli jesli rozszczelnienie jesli juz mialo by sie pojawic to od razu (100 - 500 km) czy po 10 - 20 000?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ile juz przejechales? I ile miales wczesniej?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co sadzicie o tym? Mozna im wierzyc w 100%?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy ktoś w ogóle miał takie doświadczenia że po przejściu na full syntetyk z pół syntetyka rozszczelnił mu się silnik, uszkodził lub coś w tym stylu?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czyli cleaner jest potrzebny po mineralach? A po pol-syntetyku niekonieczny?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Hejka Panowie! Wiem ze temat jest już zmasakrowany ale nie mam mocy żeby przeczytać jeszcze 500 stron postów mam Avanta 1.9 tdi z 1996 roku przebieg 230K. Ostatnio jeździł na jakimś 10W40 pól-syntetyku (chyba AGIP bo taką pustą kartkę przy silniku znalazłem). Chciałbym zgodnie z tym co polecacie jednak wrócić do full syntetyka MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00. Rozumiem ze zanim to zrobię powinienem jeszcze przeczyścić silnik Motulem Engine Cleanerem http://www.motul-oleje.pl/product/index-id-26.html i potem zalać nowy olej? Druga opcja niby bezpieczniejsza to zostać przy pół syntetyku np: Castrol Magnatec Diesel 10W40 B4 505.00 - ale jak rozumiem z pierwszego postu jest to strzał dla turbiny? (raz już była wymieniana) Czy przy takim przebiegu (i po półsyntetyku) jest jeszcze sens wracać do full syntetyka?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Mam na imie Mikolaj i od miesiaca jestem posiadaczem pierwszej w zyciu A4. pozdrawiam wszystkich