-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
My również dziękujemy wszystkim za super zabawe jak co roku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema, tez mnie chwile tu nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lelki i Papużki też jadą. Jak dobrze pójdzie to i nasza maskotka pojedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dziękujemy za spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I co z tym spotem, bo też wpadniemy w razie co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ile czasu zajmuje caly zabieg??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też z Papuga może zawitamy ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Siema, Miedzik wracałeś dzisiaj z Obornik na Poznań bo bardzo podobne do Twojego audi minąłem wracając do domu:wink: mam nadzieję że na następnego spota zawitamy:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki:decayed: cali i zdrowi już w domu:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:My na 16 możemy podjechać tak na godzinkę to niech ktoś ustali o której:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też byśmy podjechali:wink: to w niedziele na 16??
-
Dywaniki welurowe
Ja 2lata temu od kolegi Musti z forum kupiłem i dają radę do dziś, tylko nie pamiętam ile dałem bo odbierałem je w BT pod lekkim wpływem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fiestą jeździłem na nowych ecocontrolach ale rozm 165/60 R 14 i dawały radę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miedzik dotarł na sam koniec spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki również za spocika, a najbardziej dla Grzesia za wyrezanie kiery:wink: