-
1,8. T .+ instalacja AEB OMVL
koledzy i jak ze spalaniem ?
-
Kto z Bieszczad A najlepjej OKolic Sanoka ?
Hmm szczerze To Naprawdę wszystko Mam trochę Uprawień Na Wózki Widłowe A,B ,T , C+E w Drodze. Myślałem Coś nad Pracą Fizyczną, Po Prostu Każdej Pracy bym się podjął Byle Dorobić coś I Opłacić Mieszkanie Patrzyłem na Wynajem Mieszkań w Sanoku To tak Jest na Poziomie 500 zł Czyli nie tak strasznie. Tylko Potrzebuję Pomocy w Tym wszystkim Ps. Myślałem na Turystyce Jakieś Pomoce w Domku ale tam to raczej zbyt dobrych pieniędzy nie zarobię ;/
-
Kto z Bieszczad A najlepjej OKolic Sanoka ?
Nie aż tak strasznie to nie dopiero tak na Wrzesień ;-) Wiesz chcę po prostu popytać gdzie i jak Najlepiej szukać Pracy i mieszkania ;-)
-
Kto z Bieszczad A najlepjej OKolic Sanoka ?
Noo cały czas właśnie czekam ;-)
-
Kto z Bieszczad A najlepjej OKolic Sanoka ?
A rozumiem znam te okolice ;-) Mi zależy najbardziej w Sanoku Mieszkanie ;-)) I praca na Miejscu pewnie za łatwo nie będzie ale muszę szukać pytać może akurat ktoś z forumowiczów pomoże ;-)
-
Kto z Bieszczad A najlepjej OKolic Sanoka ?
Kolego a ile Km ? Możesz go popytać o kwotę co nieco ;-)
-
Kto z Bieszczad A najlepjej OKolic Sanoka ?
Witam Poszukuję Pomocy w związku z wynajęciem mieszkania i Pracy w Sanoku lub Okolicach. Myślę nad przeprowadzą do Najlepiej Sanoka , mam tam dziewczynę a dzieli nas 100 Km i myślałem tam się zakwaterować :-) Prosiłbym o Nakierowanie mnie Jakiej tam Pracy najlepiej szukać i gdzie się udać :-) i jak ma się Sprawa wynajmowania Mieszkania. Mile widziane linki miejsca i gdzie mam się udać ;-) Czekam Na Odpowiedzi I Pomoc :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów Audi. Pozdrawiam I Życzę Wesołych Świąt.
lukasz396
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta