Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINN

  1. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie jeśli regeneracja turbiny to macie jakiś znany zaklad z dobrą renoma bo ja nie mogę się doszukać w Łodzi na pewno nie ma, a slyszałem o Mławie że pełna profeska ale nie znam nazwy...
  2. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Teraz spox trafię z zamknietymi oczami, ja nie mam jak się mówi dużych klopotów z 2,5 tdi tylko teraz z tym zacinaniem, były historie min. z tym paliwem ale to kwestia dobrego mechanika i z tym byl problem
  3. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziekóweczka mówiąc za Castoramą w lewo myślisz na rondzie tak???
  4. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    takie gadanie dotyczy kazdej marki. przed audi jezdzilem alfami i wg miejskich legend dzien zaczynalem od wizyty u mechanika wychodze z zalozenia ze "jak dbasz tak masz" i nigdy sie na takim podejsciu nie zawiodlem. Za którą Castoramą w Łodzi są trzy a pewnie mi sie przyda :gwizdanie: Z Kolegą się zgadzam jak dbasz tak masz
  5. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zrobie te logi jak mi się uda zobaczymy, ale kosmos sprawa dzieki idę udusić komara rano robota, a tak w wogóle na tvn leci wojewodzki i mój idol w nim Tomasz Niecik 4 osiemnastki- masakrator :polew: :polew:
  6. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to podstawa, zastanawiałem sie czy gdzies sie paliwo nie blokuje, to to dzieje sie przy ok. 3 tys obr. kiedyś miałem taki epizod zatkał mi sie filtr paliwa w baku i rano nie mogłem odpalić walczyłem rok, ileś modyfikacji ileś warsztatów a tu taka glupota wystarczyło wyczyścić a był zabity czarną mazią jak smoła
  7. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie mam tych logów bo mi koleś robił pisałem do niego na gg ale je usunął z kompa . może uda mi się zrobic czwartek piatek to podrzucę a jak nie to
  8. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podstawa warsztatowa Prubowałem czyścic płynem w areozolu wynn'sa do czyszczenia turbo przez dolot ale skurek może 10-20% najgorzej przy wyprzedzaniu 3 tyś obrotów ciągnie i raptownie umiera...
  9. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bruno mowił żę na spociki czasem zabieracie vaga - czy istnieje szansa aby podjechać do Was i sie podpiąć w niedzielę posłuchałbym chętnie opini o tym bo zregenerować sprawną turbine to by było przegięcie :gwizdanie:
  10. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No własnie widzę że poruszacie mój temat, gdyż dziś widziałem sie z Brunem, i zagadaliśmy na temat mojego bólu serca czyli 2,5 tdi v6 afb lub akn nie pamietam a włsciwie chyba bardziej chodzi o turbo bo z logów wychodzi przeładowanie i wrzuca w tryb awaryjny... a ja nie do końca wiem czy to aby o turbo chodzi i tym problem
  11. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coś tu cieniutko z organiacją kto tu jest moderatorem??
  12. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Teraz mam już sytuacje opanowaną :th: wiec na pewno będę
  13. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Rozumiem że spot udany :oklaski:, niestety nie udało mi się podpisać listy bo miałem przeprowadzkę Pozdrowionka dla coraz licznejszej ekipy :th:
  14. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Obecny
  15. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja też zmieniłem na letnie, ale to nie był dobry pomysł patrząc teraz przez okno Ostatnio latam na wysokości lamperi i nie mam czasu zaglądać na stronkę , wychodząc o krok do do przodu PANOWIE ŻYCZE SPOKOJNYCH ŚWIĄT
  16. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niestety nie mogłem zostać do końca, trafił mnie niespodziewany wyjazd służbowy, ale listę obecności podpisałem :gwizdanie: Miły widok tyle w jednym miejscu :oklaski: Pozdrowionka :th:
  17. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wpisuję się na listę obecnych
  18. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie co taka CISZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAŁA LICZBA OSÓB NA SPOCIE ODBIJA SIĘ ECHEM :gwizdanie:
  19. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W tym linku jest sporo kodów http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1913.0 Pozdrowionka
  20. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja wpadnę podpisać listę
  21. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spocik udany Dzieki za życzenia i ja też życzę Ci wszystkiego naj... Wracając na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Kopcińskiego stanąłem jako pierwszy i obok mnie A4 zamieniłem dwa słowa przez okienko przekazałem kalendarzyk mam nadzieję że koleżka dołączy ,był zdziwiony ale zainteresowany... Pozdrowienia
  22. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czytałm w poście: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5169.0
  23. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Słyszałem że bywają problemy z instalacją etka7, a u Ciebie jak??? Tutusik poczekaj, aż się cieplej zrobi. Ja prałem na Rzgowskiej, ale tam zlikwidowali tą myjnie.
  24. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coraz mocniejsza ekipa :th:
  25. ALBINN odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ilu chętnych już mamy??? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.