Treść opublikowana przez ALBINN
-
[B5 AJM] polecany serwis
Koleżko może wpadłbyś na spocik??? Info w spotach łódzkich
-
Spociki Łódzkie
Ogranicza mnie brak czasu, więc rzadko odwiedzam stronkę, ale widzę, że zaiteresowanie spocikiem rosnie i dobrze :th: :th: :th: Gugas będziesz miał szmyczki??? Pozdrowionka
-
Spociki Łódzkie
Dzięki za info :th
-
Spociki Łódzkie
Koledzy kiedy organizujemy kolejny spocik??? Pozrowionka
-
Spociki Łódzkie
Gugas ja też sie pisze na smyczkę klubowa.
-
Spociki Łódzkie
To mój pierszy spot i już się zaraziłem. Myślę o kolejnych. Pozdrowionka
-
[A6 AKE] Czy do Audi A6 Kombi można założym opony na zimę o profilu
Hamowanie ok. Założyłem 195/65/15. Jeździ dobrze zrobiłem grubo ponad 1000 km. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Dajcie znać chętnie też wpadne. Pasuje mi od środy
-
[A6 AKE] Czy do Audi A6 Kombi można założym opony na zimę o profilu
Czy do Audi A6 2,5 TDI quattro kombi można założyć na zimę opony o profilu 185/65/15???
-
[B6 AKE] Wyciek oleju,
Wyciek jest z górnej części sinika. Proponowali mi wymianę porywy silnika bo podobno uszczelka jest zintegrowana z porywą lub uszczelnienie silikonem.
-
[B6 AKE] Tykanie przy wkręcaniu na obroty
Przy wkręcaniu na obroty coś tyka mi w silniku. Słuszalność wzrasta wraz z obrotami czy to coś poważnego i kosztownego???
-
[B6 AKE] Wyciek oleju,
Witam jestem nowym użytkownikiem Audi A6 2.5 TDI quattro. Będąć na przeglądzie okazało się, że mam wyciek oleju. Mechanik zaproponował miuszczelnienie silikonem czy to dobry pomysł???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!!!!!!!!!! Jestem nowym użytkownikiem klubu. Od niedawna jestem użytkownikiem Audi A6 Chce pomagać i otrzymywać pomoc od was