Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Wyciek oleju,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem nowym użytkownikiem Audi A6 2.5 TDI quattro.

Będąć na przeglądzie okazało się, że mam wyciek oleju.

Mechanik zaproponował miuszczelnienie silikonem czy to dobry pomysł???

Opublikowano

Witam jestem nowym użytkownikiem Audi A6 2.5 TDI quattro.

Będąć na przeglądzie okazało się, że mam wyciek oleju.

Mechanik zaproponował miuszczelnienie silikonem czy to dobry pomysł???

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem temat - ten wyciek jak rozumiem z miski olejowej ??

Jeżeli tak to żadne uszczelnianie tylko wymiana uszczelki(ek) i tyle.

Chwilowe uszczelnianie nie ma sensu.

Opublikowano
  • Autor

Wyciek jest z górnej części sinika.

Proponowali mi wymianę porywy silnika bo podobno uszczelka jest zintegrowana z porywą lub uszczelnienie silikonem.

Opublikowano

zgadza sie uszczelka jest razem deklem,ja kiedys wymienialem w Vw i co?? i d*pa jeszcze gorzej zaczal sie pocic, nie wiem czy u ciebie sie poci czy leje sie, ale jak poci to daj sobie spokoj, pokrywa z uszczelka mnie kosztowała ponad 1000zl :slina:

Opublikowano

zgadza sie uszczelka jest razem deklem,ja kiedys wymienialem w Vw i co?? i d*pa jeszcze gorzej zaczal sie pocic, nie wiem czy u ciebie sie poci czy leje sie, ale jak poci to daj sobie spokoj, pokrywa z uszczelka mnie kosztowała ponad 1000zl :slina:

To dziwne, że po wymianie było jeszcze gorzej. Jeszcze zależy gdzie wyciekało.

A poza tym to może miałeś za dużo oleju wlane i po prostu wydmuchiwało uszczelkę znowu, mimo, że była nowa.

Ale cena pokrywy z uszczelką to :shocked:

Opublikowano

Panowie,

odma odma odma, a dokładnie jej filtr. Wymieniaj czym prędzej. Jakiekolwiek uszczelnienia mają sens dopiero po operacji "filtr odmy". (zakładam że cieknie spod dekli - czyli "góra silnika"..)

Pozdrawiam!

Opublikowano

odma odma odma, a dokładnie jej filtr. Wymieniaj czym prędzej. Jakiekolwiek uszczelnienia mają sens dopiero po operacji "filtr odmy". (zakładam że cieknie spod dekli - czyli "góra silnika"..)

Kurde, to 2.5 TDI - to rzeczywiście odmę wypadało by wymienić.

Opublikowano

pokrywy kosztują po 300 pln = 600 komplet, ale zaczął bym od odmy właśnie w przszłym tygodniu robię ją u siebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.