Treść opublikowana przez asgaard
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jakby ktoś potrzebował to mam na tył, rączki z elektryką szyb, klamki z pakietem światła i wiązki z górnym głośnikiem z tylnych drzwi A4 B7 do oddania
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
ja u siebie jedyne co zmieniłem w kodowaniu to czwarty bit z 0 na 1 tak jak w instrukcji, ale z tego co widziałem w mojej B7 powinno też przyjąć zmianę z 0 na 4, może spróbuj? czym w ogóle próbujesz to przekodować? U mnie vcds poradził sobie bez problemu.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Udało mi się wczoraj zamontować wyłącznik w moim B7 Nie doczytałem nigdzie wcześniej że po przekręceniu kluczyka na fis wyskakuje wielki napis PASSENGER AIRBAG ON albo OFF. W związku z tym, że wyskakuje postanowiłem schować leda który informuje o tym samym za radiem i zostawiłem sobie wizytownik tak jak był Wszystko śmiga i furczy, dzięki za tutorial.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
ale rozumiem, że to osobna kontrolka? czy na fis tak jak np brak płynu spryskiwaczy?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Mam pytanko, bo nie wiem czy części mi dojdą do końca tygodnia, a muszę wyłączyć poduszkę pasażera, czy jak rozepnę fizycznie poduszkę pasażera, to na zegarach jest osobna kontrolka mówiąca o awarii poduszki, czy fis będzie cały czas na czerwono nadawał, ze poduszka się zepsuła w miejscu gdzie normalnie radio wyświetla?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Mam dodatkowe pytanie, nie chcę rezygnować ze schowka na karty, więc zastanawiałem się czy np biorąc przełącznik z podświetlaniem, można podłączyć jego podświetlenie zamiast leda informującego o wyłączonej poduszce? Poduszka włączona brak podświetlenia, poduszka wyłączona świeci się podświetlenie przycisku Jeśli się nie da, to po prostu przykleję gdzieś tego leda za radiem.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Nie udało mi się znaleźć opisu dla B7, przejrzałem cały ten dział jeżeli faktycznie gdzieś jest to będę wdzięczny za linka co do przełącznika dla B7 to wcześniej pisaliście coś o 5P0 919 237 P, więc który w końcu jest do B7 B czy P? Będę wdzięczny za wszelką pomoc bo młody w drodze i trzeba samochód przygotować
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Może mi ktoś napisać jakie nr części powinienem kupić chcąc zamontować taki wyłącznik w B7 z chromowanymi przyciskami? Bo trochę ten opis niejasny jest, gdzieś są jakieś wiązki, gdzieś nie ma, przełączniki mają inne numery itd, ciężko się w tym połapać?
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
Dzięki Orzeł Trochę fotek wnętrza:
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
Samochód do sprzedania gdyby ktoś był zainteresowany
-
Spoty wrocławskie
jakby ktoś chciał to od połowy października-początku listopada będę miał do odstąpienia zamykany box w garażu podziemnym na komandorskiej
-
Spoty wrocławskie
ja u siebie przez rok czasu około 15kkm
-
BNS 5.0 - RNS Low i Zmieniarka DVD mp3
nie próbowałem
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
o czym konkretnie mówisz?
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
może jutro uda się wrzucić fotki wnętrza a co do większego felunku to nic z tego, audi ma pozostać najbardziej seryjne jak się da, do modów mam inną zabawkę:
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
linki poprawione
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
Długo szukałem samochodu, aż w końcu w czerwcu udało się zakupić A4 3.0TDI ASB quattro samochodzik w pełnym S-LINE na czym bardzo mi zależało, no i w pakiecie black w środku Audiczka odbębniła trasę do Chorwacji i Spowrotem bez żadnych kaprysów więc jestem zadowolony http://asgaard.kk.e-wro.pl/audi/20110906027.jpg http://asgaard.kk.e-wro.pl/audi/20110906028.jpg http://asgaard.kk.e-wro.pl/audi/20110906029.jpg
-
BNS 5.0 - RNS Low i Zmieniarka DVD mp3
wiem, ale nie można korzystać z navi i w tym samym czasie słuchać mp3
-
[B7 ASB] Plan serwisowy
Odgrzeje kotleta: Ma ktoś plan serwisowy do tego samochodu? Chciałbym wiedzieć kiedy co wymieniać w nim...
-
BNS 5.0 - RNS Low i Zmieniarka DVD mp3
Witam, Mam u siebie BNS 5 i brak zmieniarki, zastanawiam się czy byłaby możliwość podłączenia zmieniarki dvd od nowszych audi, z tego co wyczytałem mają one możliwość odtwarzania mp3, co bardzo by mi pasowało? Próbował ktoś zamontować taką zmieniarkę w samochodzie? Zabangla? ps. Wiem o istnieniu xcarlink, ale nie interesuje mnie on.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
mam BNS 5, idzie jakoś sprawdzić bez prucia tapicerki jaki moduł BT mam w samochodzie? Z jaka literką na końcu?
-
[ALL] Likwidował ktoś szkodę w Benefia?
Zastanawiam się nad wyborem ubezpieczalni, Benefia wychodzi w miarę tanio, tylko w razie W nie chcę się ścierać z ubezpieczycielem. Poprzednie samochody miałem ubezpieczone w Allianz i nigdy nie było problemów, dostawali faktury za naprawę i wypłacali pieniądze. Oczywiście standardowo ich wycena była dużo niższa, ale z fakturą nie dyskutowali. Nie było też problemu z miejscem naprawy, jedna szkoda robiona w ASO, druga w zakładzie wybranym przeze mnie, żadnych problemów. Pytanie czy tak samo będzie w Benefii... Zastanawiam się jeszcze czy nie wykupić dodatkowo DAS i niech oni się ewentualnie ścierają z ubezpieczalnią...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
u mnie okazało się że BT jednak jest poprzedni właściciel twierdził że nie ma, więc jeździł przez 4 lata w niewiedzy parę stówek w kieszeni, na inne mody, hehe
-
[B7 ASB] Zacięty wentylator - wkręciły się fragmenty paska
Okazało się, że w moim ASB, poprzedni właściciel musiał wymienić pasek wielorowkowy, ale nie posprzątali w serwisie po starym pasku i jego części wkręciły się w wentylator skutecznie go blokując. Czy jest jakiś sposób na wyjęcie wentylatora bez rozbierania całego wzmocnienia czołowego? Może wystarczy zdjąć zderzak i da się odgiąć na tyle chłodnice, że można wykręcić wentylator? Między silnikiem a wentylatorem są może ze 4cm luzu więc nie wiem jakim cudem oni w ogóle jakiekolwiek naprawy robią w tym samochodzie...
-
Spoty wrocławskie
Opolska, numer bodajże 163, w każdym bądź razie jak jedziesz Opolską od centrum to pod numerem 159 masz Jetronik, potem Audiol (blacharnia/lakiernia/części), a za nimi jest warsztat robiący chłodnice i klimę. Pan Adam (tel 601703385) jest bardzo fachowym i konkretnym człowiekiem, a przy okazji nie przycina cenami. Tylko jak zadzwonisz i się umówisz to przyjedź na czas bo jak się spóźnisz to może Cię nie przyjąć jak ma nawał roboty. Możesz powiedzieć, że jesteś od Piotrka co jeździ niebieskim Evo 9