witam! pada mi sprzeglo i kiedy chcialem kupic w intercars komplet(z dwumasem,bo bylem przekonany ze go mam)-dystrybutor madro sprawdzil w kompyterze i powiedzial ze nie mam!teraz sam niewiem jechac do mechanika bez dwumasa? moze niekture adr-y maja ainne-nie? moze to zalezy od nomeru vin albo rok produkcji?
witam! zuzyty dwumas tez moze spowodowac takie luzy? mam 1.8adr. biegy wchodza normalnie ale na 1 i 2 w traktie jazdy jak naciskam na sprzeglo i odpuszcze-mam ten luz z dzwiekami,cokaniami