Treść opublikowana przez mroku007
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Koledzy Wielkie dzięki za pomoc .
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Norbi mam do Ciebie pytanko , napisałeś " Celuj w Bilsteiny z grupy B6(bedziesz bardzo zadowolony) "Na stronie Bilstein (http://www.carparts-cat.com/webkat.asp?SID=0019520110662271018019&ROOT=1) amorki z grupy B6 zakładane są do wersji SPORT .Czy nie lepiej wybrać standardowe z grupy B4 ? Kompletnie się na tym nie znam chciałbym uzyskac fachowej porady. Wielkie dzięki koledzy za pomoc
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Witam Jestem na etapie poszukiwania amortyzatorów do mojej niuniu . Zastanawiam się nad kupnem amortyzatorów firmy BILSTEIN lub KAYABA ? Do końca nie wiem czy to jest trafny wybór ? Koledzy czy możecie cos polecić . Pozdrawiam Piotr
-
SILNIK TYLNEJ WYCIERACZKI
Dzieki za info ,bede szukał silniczka najłatwiej . A orientujesz sie czy takie same Silniczki monotowali do Passata B4 lub B5 ?
-
SILNIK TYLNEJ WYCIERACZKI
spetsnaz poszukuję do Audi Avant A4 silniczka tylenej wycieraczki , bo niesty sie spalił. Mechanizm mysle ze jest ok wiec nie ma sensu wymieniać .
-
SILNIK TYLNEJ WYCIERACZKI
Witam Koledzy , czy ktoś z was się orientuje czy bedzie pasował silnik tylnej wycieracz z Audi 80. B4 do A4 ? Pozdrawiam Piotr mroku007
-
[B5 ADR] drgający pedał hamulca przy delikatnym nacisnieciu
Witam Miałem kiedyś taki problem , ale u mnie czujniki od ABS-u były za mocno wcisniete.Wystarczy troszeczke wysunąć. Pozdrawiam Piotr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników audi a4