-
Kupię przod prawa lampe 99r. Po lifcie
Witam Tak jak w temacie kupie lampę tylko nie oriętuje sie jaką dokladnie mialem. chodzi o nazwe itp auto z grudnia 99r. jezeli ktos wie z jakiej firmy ona jest itp bardzo prosze by napisac lub czy ktos ma na sprzedaż
-
Problem z obrotomierzem, skacza obroty na zimnym silniku
tez tak chyba zrobie poczekam do lata az znowu wszystko bedzie smigac, zastanawialem sie czy z tą usterka moze wiazac sie cos bardziej powaznego, ale jak nie to zbedne wydawanie pieniedzy
-
Problem z obrotomierzem, skacza obroty na zimnym silniku
witam mam problem w audi a4 b5 99r. 19.tdi na zimnym silniku gdy jest ujemna temperatura na dworze okolo -2 lub zimniej i auto stoi przykladowo całą noc, skacza obroty tak jak na filmiku + caly licznik mignie dzieje sie tak przez okolo 5-10 min puki auto sie nie zagrzeje pozniej jest normalnie az do kolejnego ranka gdy auto stoi cala noc. Na komputerze wyskakuje blad sterownika komputera co to dokladnie moze byc ??? Licznik do wymiany jak sadzicie Panowie ??? moze ktos sie spotkal z takim problemem
-
Wymiana radia chorus na concert II
Podepnę się pod temat powiedzcie mi jak wygląda sytuacja gdy mając a4 b5 z grudnia 1999r. wymieniłem właśnie chorusa na concert II, podświetlenie zrobiłem lecz bez cana i mam taki problem że co godzinę się wyłącza i nie za każdym razem wszystkie głośniki grają (muszę parę razy radyjko załączyć/wyłączyć by zadziałało). Mam Digital Clock jakie kable trzeba pociągnąć z radia ? i jak wygląda sytuacja gdy chcemy podłączyć wzmacniacz + tuba. Bo mam problem iż chciałem podłączyć wzmacniacz po przez adapter i pod głośniki. Sygnał na wzmacniaczu mam lecz nie gra skrzynia. Podejrzewam ze na glosnikach mogą być seryjne wzmacniacze tylko jak teraz to podpiąć by je ominąć. Prosze o pomoc
-
Potrzebny mechanik
spoko spoko daj znac na pw kiedy mialbys czas
-
Potrzebny mechanik
Powiem tak przykład od 0-100 km/h auto przyspiesza w 7 sec- z normalna praca turbiny, a czasami czuje ze auto nie posiada takiej mocy jak zwykle i powiedzmy ze wtedy od 0-100 km/h ma 9 sec. Dzieje się to losowo raz działa poprawnie a raz muli. Przeważnie gdy załączę auto ponownie wraca do normalnej pracy. Mechanik do którego przeważnie jeżdżę jest dziwny i trzeba się prosić by coś naprawił a czeka się jeszcze dłużej. Wkurzające jest to że zawsze gdy wejdę do auta zawsze myślę jak ta turbina będzie chodzić ;/
-
Potrzebny mechanik
Witam mam problem z turbiną. Znacie jakiegos dobrego mechanika w okregu Katowic? Lub ktorys z forumowiczów mogłby zobaczyc i zaradzić na problem Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
masz może linka z alledrogo do tego wydechu? ja wlaśnie końcówek nie mam i twoje idealnie się nadają co do obniżenia i tych amortyzatorów w jakiej cenie sa te utwardzane
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
w swoim aucie nie chciałem nic zmieniać stwierdziłem ze podoba mi się seryjne ale jak patrze na te zdjęcia to... aż przychodzi mi chęć do zmian xD świetne masz auto !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nie dawno kupiłem audi a4 1,9TDI, 110KM, 1999r. czas zaczerpnąć informacji
lorzak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta