-
Dobry mechanik Lubuskie , zna ktoś??
////sienmankooo , zna ktos dobrego mechanika do mojej audiczki , bo ja juz do niej nie mam nerwow , nie dawno mialem wycieki dalem do mechanika , dalej wycieki mam , /Jak ktos zna dobrego to bylbym wdzieczny , Pozdrawiam
-
Pomylka, zly plyn ;/
hehe no tak wyszlo:) Dziekiii za odp
-
Pomylka, zly plyn ;/
Witam Wszystkich , mam problem , Moja dziewczyna miala dolac plynu hamulcowego , i dolala plyn hamulcowy do zbiorniczka wspomagania , Jakie beda konsekwencje i co teraz zrobic?? :/ Z Gory Dzieki za odp
-
[B5 AFN] Jakie CB do ok 300 zl :/
Do 300 zl , Radio Alan 100 plus , do tego antena sirio ml 145 i jest ok;)
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
Dominikt , dlaczego uwazasz ze chrom to wiocha , jak dobrze ;listwy zrobiony , lub jak sa fabryczn ie to auto elegancko wyglada , lusterka w chromie tez nie najgorzej , ale too zalezy kto co lubi , a zwlaszcza kto co ma:P Ci co maja chrom chwala chrom ci co nie maja robia najazd ze chrom to wiocha ja nie mam a mi sie podoba:P Pozdro Wszystkim:)
-
[ALL B5] Problem z ESP
Wciskam po to zeby on dzialal;)
-
[ALL B5] Problem z ESP
Mam problem z ESp a mianowicie , gdy odpale auto wcisne guzik od esp too zaswieca mi sie taka zolta kontrolka jakby z wyjkrzyknikiem czy cus i sie swieci caly czas az do momentu zgaszenia auta , Czy to normalne czy cos jest nie tak , jestem laikiem i nie znam sie na tym wiec Prosze o porade;) Z Gory Dzieki
-
[ALL B5] Jakie zawieszenie do audi a4 b5 2000r
Juz raz probowalem dodac watek ale cos mi chyba nie wyszlo:P Jakie zawieszenie do audii , przod , jakiej firmy , jaki koszt ... Juz jak skrecamm to mi cos trzeszczy:P wiec na gwalt musze to zrobic:P Z Gory Dzieki i Pozdrawiam:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imie Krzysiek , jestem z woj lubuskiego i od miesiaca jestem szczesliwym <puki co;P> posiadaczem audi a4;) Pozdrawiam Wszystkich
Senol
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta