Treść opublikowana przez Leoneq
-
[AFN]Prośba o analize logów Tryb awaryjny + błędy
Ja miałem to samo....na zimnym silniku auto przy ok. 3000 na 3 wpadało w tryb awaryjny co sie okazało TURBO jest do wymiany.... ;/
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Jestem Ciekaw jak wyjdą na Niebieskim Sedanie a jeszcze bardziej na srebnym... bo ta obwódka ( czarna ) mnie męczy, gdyby nie ona juz dawno bym kupił.....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bierz Fabie...ładny , fajny, rodzinny samochodzik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chyba nigdy to sie nie zmieni ... juz któryś raz słyszę ze zniknęła a4 avant w trójmiesice......... a mieliśmy razem turbo robić ;/ ehhhhh do d*py Nic Tylko współczuć.... mam nadzieje ze dobra firma ubezp....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedy najstępny spot ? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 16:01 _________________________________________________I nastała czisza ))) ( Małe OT - jak by ktoś chciał kupić ALU niedługo Trójmiasto najlepiej.... )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No niestety fotek nie ma, moze next time Jak auta będą umyte i aura lepsza pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sorki za spóźnienie ale dziad z ćwiczeń prędzej nie chciał puścić.... Daras mogłeś poczekać byłem tuż po jak odjechałeś a chciałem pogadać ;] Jak sie alfa podoba ;D ? Jak dla mnie to 10 razy lepiej niz na dworze w fashion house ;-p ps. Dzieki dla _pre za usunięcie inspekcji i zmienienie języka na bardziej normalny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra, pogadamy na spocie Pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę dopiero o 20.20 ;/ Przepływke za pomocą Vaga sprawdze ? Ktoś będzie miał kabelek ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja pojade chyba na 19... Mam zaliczenia w ten dzien ale postaram sie najszybciej pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O super....jutro będę wszystko wiedział i do Ciebie zadzwonie Daras . Kumple moi oraz ludzie z DieselTeam .
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli Tylko Daras na hamowanko w Gdyni ?? w SObote ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok + - 50 zl jak będzie duzo aut ale to cene poznam dokładną jak będę wiedzial ile aut jest chętnych... Quatro nie zhamuja ;/ chyba ze masz wyłączany przedni napęd.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Organizuje Hamowanko dla wiekszej ilości aut w Gdyni ul. . Nad Stawem 10 1, 81-198 Gdynia - Kosakowo V-tech Pomorze s.c. http://www.vtechpomorze.pl/ Cena będzie podana pózniej Hamowanie odbędzie się w sobote od godziny 11.... Ktoś chętny z Kolegow ? Cena uzależniona od ilości aut...narazie jest ok. 6-8 Deklarujemy się do piątku rano... pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi by pasowalo , ew z lekkim spóźnieniem
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Juz powinna działać ( sorry za OT )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
19-stego mam sesje , ekstra.....zaliczenie ćwiczeń od 17:00 do 20:00...no chyba ze spot będzie o 20 to postaram sie przyjechać wmiare szybko bo pewnie prędzej puści skoro to zaliczenia
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Ledy są super ale czy będą pasowac do srebnego sedana to bym sie poważnie zastanowił. Ponieważ czarne ramki wokół lampy raczej do srebnego koloru nie będą pasować ;/ ( Fotka niżej o co mi chodzi ) Lub ręcznie przekopiować do przeglądarki pruszcz.cba.pl/11.JPG
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też mam ładną dupke.... Także sedanów coraz wiecej....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok. po 20. robi sie luźniej ....zostaje przeważnie Ludzie Którzy Poszli do Kina. Lepsza godzina byłaby 19 zaparkować ,stanąć w kółeczku i pogadać ;D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na poziomie -1 i najlepiej na końcu w Rogu lewym ps. o 17 będzie dużo aut... bo to Sobota.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pewno też sie zjawie....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A faktycznie blachy na szybkiego wrzucałem sorki... Dwóch gospodarzy ale jakich next time alfa , będzie dużo cieplej jaśniej...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fotki marne ale jakieś tam są .... za zimno na takie zabawy i na szybkiego robione, next time będzie lepiej pruszcz.cba.pl/audia4/P1010016.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010035.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010010.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010011.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010023.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010029.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010031.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010024.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010021.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010017.jpg pruszcz.cba.pl/audia4/P1010020.jpg Głupi serwer trzeba ręcznie wklepywać w przeglądarke...nie da sie url ani img. Pozdro i do zobaczenia w Alfie edit by pre_pl leoneq, wstawiaj bez blach Tu już wrzucone na imageshacka i wymazane rejestracje :
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie wiem gdzie wyspa rybacka ale wpadnę z Kobietą. Weźmiemy aparaty i statyw moze jakieś fajne fotki wyjdą