Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leoneq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Leoneq

  1. Też mi sie wydaje ze jak pomaluje sie nadwozie to auto robi sie toporniejsze..... Rob w czwartek ma mi czyścić Turbine bo mam strasznie zapieczoną ..... Czip niestety po zimie- brak środków... ( zreszta na Wiosne - Alu , Czip, Hamlulce - to tez troche siana pójdzie ,trzeba zbierac ) Co do Filara to przypadek
  2. Fotki z Matarni ( IKEA ) parking podziemny....ale tam troche zimno jest . Najlepiej w zimę spoty robić chyba w Alfa Centrum - Grzany Parking :> Jak będę w Gdańsku to chętnie wpadne.... pozdro
  3. Witam Przesiadłem sie z a3-jki ( 1,9 TDI 110 km ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29fc71d64ca37c46.html Na takiego Diabła..... Audi A4 1,9 TDI 130 KM 2001 150 Tys przebiegu , Wyposażenie Standard Grzane pupy też są Zmiany dokonane : -W środku , Chorus II zamieniony na Concert ( Brak finansów na navi - narazie ) -Zestaw HID - xeony -Dodatkowe zabezpieczenie -FIltry , rozrząd , oleje Zmiany planowane : -Alufelgi Na zime mogą być na lato planuje zakup 17'' albo mam7 lub 8 ( chyba ze coś innego wpadnie mi w oko ) -CB ( Uniden 520 ) - Mikołaj przyniesie -Chip - na wiosnę -Podłokietnik ( tylko trzeba ciachać tunel i nie mam pomysłu skąd wziąść ) -Być może lampy ledowe tylne Inne zmiany ? Ciemne szyby ? hmm chyba nie przynajmniej narazie Malowanie plastików w kolor nadwozia ? czy ja wiem.... ? chyba narazie tez nie Na razie tyle Pozdro dla wszystkich maniaków Audi a zwłaszcza
  4. Witam Tydzień temu kupiłem a4 ( 2001 B6 ) z silnikiem AWX TDI 130 Km..... Prędzej miałem też ale a3 zczipowanym silnikiem diesla ps. Super forum , dobra organizacja . pozdro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.