Treść opublikowana przez Leoneq
-
[ALL B6] Blaszka do mocowania podłokietnika
Witam Kupiłem podłokietnik do sedana a4 b6 , ale klient mi sprzedał bez blaszki ( widoczna na zdjęciu na dole ) Pytanie moje o nr. katalogowy w etce bo chciałbym dokupić "blaszke" w aso... Dziekuje za odpowiedz
-
[B6 AWX] Oceńcie wykres i logi
Przed programem Logi dynamiczne ( prawym guzikiem myszki - pokaż obrazek ) Po programie ( prawym guzikiem myszki - pokaż obrazek ) Logi Dynamiczne Blok 023 Blok 004
-
[B6 AWX] Oceńcie wykres i logi
To gdzie tkwi problem ? ze nie trzyma serii ??? Turbo nowe pompuje cały czas, n-75 nowy wymieniany, przepływka sprawdzana... pozostaja wtryski ;/
-
[B6 AWX] Oceńcie wykres i logi
Wtryski ok ?
-
[B6 AWX] Oceńcie wykres i logi
Witam Seria bardzo słabo wyszło = , turbo nowe , n75 nowy, przepływka bardzo dobrze działa..... prawdopodobnie pompki już nie wyrabiają...będziemy w Niedziele patrzeć.. wykres.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja cały dzień w szkole ;/ a szkoda
-
[B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))
17'' 225/45 i dunlopy 9090 pozdro Zawias standard...chyba nie wygląda jak wóz drabiniasty :?
-
[B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))
- [B6 AWX] Czujnik sprzęgła
Witam Mam pytanie , mechanik podpiął waga i powiedział mi ze mam skopany czujnik od sprzęgła i komputerowi sie wydaje ze sprzęgło jest lekko wciśnięte... pytanie 1 Co za tym idzie , samochód wolniej jeździ ? cos sie zepsuje ? ( tempomatu nie mam ) pytanie 2 Gdzie on sie znajduje ? i czy uda mi sie samemu go wymienić ? jak sie do niego dostać ? pytanie 3 Czy podejdzie taki oto czujnik z tej aukcji http://www.moto.allegro.pl/item320870741_czujnik_przelacznik_sprzegla_a4_a6_vw_passat.html dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam- [B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
Daras ja mam 17' i aż tak żle nie jest.....225/45- [B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))
jakies ledy najtańsze z allegro...4 miech i narazie działaja zobaczymy jak długo.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie dam rady cały dzień w szkole ;/ pozdro- [B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))
URL=www.fotosik.pl][/url]- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Wkońcu też ktos szuka tez jestem ciekaw, gdzie i za ile..- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
No bo środek tablicy masz nie doświetlony w ogole.... czy na żywo to lepiej wygląda ?- [B5 ALL] Lakierowanie elementów kokpitu
Jak juz jestesmy przy malowaniu/lakierowaniu to co sądzicie o pomalowaniu listew wewnętrznych ozdobnych ? Kumpel jedną sztuke dał do pomalowania na kolor Aluminium matowe, ciekaw jestem efektu... Bo nowe listwy troche kosztuja- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Nie najgozej...swieca. Ale chyba sobie zamówie 9 Ledowe....- [B6] Game Over
Lampy ledowe z tyłu są całe czerwone ? nie maja tej wstrętnej obwódki czarnej ? czy mi sie wydaje ? ( fotka - ręcznie przekopiować do przeglądarki pruszcz.cba.pl/11.JPG )- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
a zrobicie fotke w nocy jak to wygląda ? bo sie waham.... nad 6 i 9 led w środku...- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Daj no linka do tego przedmiota Gdzie kupił i za ile? Niech powie ? Przyłączam się do prośby- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
muszę policzyć policzyłem jest ich 6szt. i podświetlają całą tablice czy tylko fragment?- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
a macie w środku 6 czy 9 ledów ?- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Ostatnio z kumplem siedzimy w pracy i wymyślamy podświetlenie w naszych brykach...znaleźliśmy cos takiego na allegro.... efekt wydaje mi sie bajka...ciekawe jak z wytrzymałością Do wnętrza ( u mnie potrzeba 2 szt modułów oraz BA9 szt 4 ( 2 na przód 2 na tył ) moduł http://www.moto.allegro.pl/item308254233_modul_12_flux_oswietlenie_led_super_mocne.html Led http://www.moto.allegro.pl/item312451709_postojowki_led_t4w_ba9s_4_led_gratis.html Oraz do podświetlenia tablicy rejestracyjnej Rurkowa http://www.moto.allegro.pl/item306222536_led_zarowka_rurkowa_42mm_8xled_mega_jakosc_hit.html Co o Tym sądzicie ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja sie postaram dostosować, takze mi bez róznicy...- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
A macie jakies fotki jak by wyglądały na srebrnym ? - [B6 AWX] Czujnik sprzęgła