-
Prośba o analize logów 2.0 tdi 170km passat
011 Basic Settings: Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85594.html
-
Prośba o analize logów 2.0 tdi 170km passat
Witam, prosze o ocenę logów, autko to passat 2.0 tdi 170km DSG, autko po utracie smarowania(imbus), napęd pompy został naprawiany i została założona regenerowana turbina, w aucie co jakiś czas pojawia się błąd bodajże 00655, związane coś z nie prawidłowym ciśnieniem doładowania. oto logi statyczne: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85346.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85347.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85348.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85349.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85350.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85351.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85352.html dynamiczne: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85341.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85342.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85343.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85344.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/suchy998_85345.html i jeszcze pytanko, nie mogłem zrobić logów dla 000, nie mogłem wpisać takiej wartości w vcds'ie, dlaczego?
-
Jak sprawdzić wtryski w 2.0 tdi cr
Nie wiem jaki jest kod silnika, chodzi o vw t5 2010r,jak pojadę oglądać to bym sobie wszystko posprawdzał.
-
Jak sprawdzić wtryski w 2.0 tdi cr
Witam , jak sprawdza się w vagu , tzn. na jakich kanałach wtryski w 2.0 tdi cr , czy na takich samychj ak w 2.0 tdi PD?? pozdrawiam
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
wałki nie maja nic do skrzyni , wywalaj i ciesz się jeszcze lepszą pracą swojego blb. Ja też mam wrażenie że mój blb chodzi zadziwiająco dobrze w porównaniu z innymi, wałki robiłem przy takim samym przebiegu pzdr
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
ja wymieniałem jakieś 15kkm temu, A6 silnik blb, absolutnie nie zauważyłem żadnej różnicy po wywaleniu tych bublowatych wałków.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
giganteusz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta