Treść opublikowana przez łysy90
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Też dobry pomysł
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Jak dla mnie to jest wycieraczka pisze na niej BOSH a jak chcesz spojlery zakładać to sobie tico kup abo bmw najlepiej.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Bukowina 2012 i ktoś z forum
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mi też te felgi się podobają, założysz niedługo to na pewno będzie efekt konkretny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W Bukowinie można by się było w niedziele podłączyć pod kolumnę do zakopanego tylko trzeba by się było upewnić czy pojadą bo w zeszłym roku nie wypaliło.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
To może napiszmy w tamtym wątku Mszana, ja mam w przyszłym tyg na rano także nie mówię nie bo w weekendy to różnie bywa hehe
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Hehe i gaz załatwił pompę i uszczelkę po przejechaniu 200km Ja tam uważam że auto stare ma prawo się psuć a nawet musi. Bez szlifu przynajmniej nic o tym mechanik nie wspomniał. Zakończmy temat z gazem, audiczka śmiga bez problemów hehe
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Z tym gazem to wypaliłeś pięknie haha pompa padła a później poszła uszczelka, a co do drugiej uszczelki to wymienił mechanik bo już marna była zresztą mi juz mówili przed zimą ze mi tam kapie olej. ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- To pewnie jeszcze na letnich kółkach bo ostatnio tam mnie nie było trzeba było się zatrzymać na chwile
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Pompa siadła a póżniej uszczelka pod głowica gotowało płyn brak ogrzewania. tutaj masz temat http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/gotuje-plyn-brak-ogrzewania-1-8-125km-258492/#post3276585 może się komuś przyda na przyszłość
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Ostatnia usterka troche kosztowała ehh Uszczelka głowicy uszczelka pod zaworami pompa wody pasek alternatora pasek pompy wody płyn króciec wody korek zbiorniczka przewód wodny Koszt naprawy 845 zł
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
Koszt naprawy 845 zł Uszczelka głowicy uszczelka pod zaworami pompa wody pasek alternatora pasek pompy wody płyn króciec wody korek zbiorniczka przewód wodny
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
Z odpalaniem nie było żadnych problemów za pierwszym razem pali. A to sie stało tak z dnia na dzień praktycznie zobaczę co mechanik wymyśli we wtorek.
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
UPG nie pada samo z siebie, najpierw padla pompa, a potem po przegrzaniu autka UPG puscilo. Ja mialem identyczny przypadek. Pamiętasz mniej wiecej ile wyszło Ci za naprawe ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie kto się wybiera do Bukowiny ?? Bo widzę że już lista się zapełnia hehe
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
Ale to już nie było zwykłe kopcenie hehe w środę się to stało może przejechałem 20km z zatrzymywaniem co chwile żeby się ochłodził.
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
Witajcie w srodę zaczeły sie problemy z autem po przejechaniu moze 4km silnik zaczyna się strasznie grzać temperatura bardzo szybko rośnie ponad 90, zauważylem też że z wydechu leci biały dym i w środku brak ogrzewania. Macie jakieś pomysły ? Móiwli mi że może to być uszczelka pod głowica, zwiozłem dzisiaj auto do mechanika ale dopiero we wtorek bedzie mial czas popatrzeć, ja się praktycznie nie znam a nie chciał bym sie na jakieś strasznie duże koszta naciągnać.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Ważne że ładnie gra ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Zobaczy się narazie dużo kasy poszło na lpg jak coś się zmieni to będę aktualizował
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
No ja niestety nie pomyślałem wtedy bo też mogłem powiedzieć ze zapomniałem dowodu i jeszcze bym jeździł jakiś czas. ---------- Post dopisany 10-01-2013 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 15:07 ---------- Zdecydowałem się na instalacje LPG także teraz tylko spr jakie spalanie i czy wszystko działa jak należy, jutro wrzucę jakieś zdj jak to wygląda.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
hehe pech Cyrkiel zawsze możesz mówić ze zapomniałeś dowodu, ja trafiłem na strasznie upartych nawet nie mieli sprzętu do pomiaru.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
No to ciemnymi szybami z przodu się długo nie nacieszyłem Dowód odzyskany hehe niestety nie dało się nic przykombinować i zerwałem folie
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Na samym początku masz dwa ostatnie zdj. Trochę słabo widać telefonem robione
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Twoja tez się ładnie prezentuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja widziałem ale jak szybko się pojawiły w necie tak szybko znikły
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Aktualnie -przyciemnione szyby -nowy przegub z lewej strony -nowe tarcze i i klocki na tył -nowy tłumik końcowy stary odpadł i 1.8 chodziło jak wrc hehe Jak zrobię jakieś zdj to wrzucę