Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

łysy90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez łysy90

  1. Też dobry pomysł
  2. Jak dla mnie to jest wycieraczka pisze na niej BOSH a jak chcesz spojlery zakładać to sobie tico kup abo bmw najlepiej.
  3. Bukowina 2012 i ktoś z forum
  4. Mi też te felgi się podobają, założysz niedługo to na pewno będzie efekt konkretny
  5. W Bukowinie można by się było w niedziele podłączyć pod kolumnę do zakopanego tylko trzeba by się było upewnić czy pojadą bo w zeszłym roku nie wypaliło.
  6. To może napiszmy w tamtym wątku Mszana, ja mam w przyszłym tyg na rano także nie mówię nie bo w weekendy to różnie bywa hehe
  7. Hehe i gaz załatwił pompę i uszczelkę po przejechaniu 200km Ja tam uważam że auto stare ma prawo się psuć a nawet musi. Bez szlifu przynajmniej nic o tym mechanik nie wspomniał. Zakończmy temat z gazem, audiczka śmiga bez problemów hehe
  8. Z tym gazem to wypaliłeś pięknie haha pompa padła a później poszła uszczelka, a co do drugiej uszczelki to wymienił mechanik bo już marna była zresztą mi juz mówili przed zimą ze mi tam kapie olej. ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- To pewnie jeszcze na letnich kółkach bo ostatnio tam mnie nie było trzeba było się zatrzymać na chwile
  9. Pompa siadła a póżniej uszczelka pod głowica gotowało płyn brak ogrzewania. tutaj masz temat http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/gotuje-plyn-brak-ogrzewania-1-8-125km-258492/#post3276585 może się komuś przyda na przyszłość
  10. Ostatnia usterka troche kosztowała ehh Uszczelka głowicy uszczelka pod zaworami pompa wody pasek alternatora pasek pompy wody płyn króciec wody korek zbiorniczka przewód wodny Koszt naprawy 845 zł
  11. Koszt naprawy 845 zł Uszczelka głowicy uszczelka pod zaworami pompa wody pasek alternatora pasek pompy wody płyn króciec wody korek zbiorniczka przewód wodny
  12. Z odpalaniem nie było żadnych problemów za pierwszym razem pali. A to sie stało tak z dnia na dzień praktycznie zobaczę co mechanik wymyśli we wtorek.
  13. UPG nie pada samo z siebie, najpierw padla pompa, a potem po przegrzaniu autka UPG puscilo. Ja mialem identyczny przypadek. Pamiętasz mniej wiecej ile wyszło Ci za naprawe ?
  14. Panowie kto się wybiera do Bukowiny ?? Bo widzę że już lista się zapełnia hehe
  15. Ale to już nie było zwykłe kopcenie hehe w środę się to stało może przejechałem 20km z zatrzymywaniem co chwile żeby się ochłodził.
  16. Witajcie w srodę zaczeły sie problemy z autem po przejechaniu moze 4km silnik zaczyna się strasznie grzać temperatura bardzo szybko rośnie ponad 90, zauważylem też że z wydechu leci biały dym i w środku brak ogrzewania. Macie jakieś pomysły ? Móiwli mi że może to być uszczelka pod głowica, zwiozłem dzisiaj auto do mechanika ale dopiero we wtorek bedzie mial czas popatrzeć, ja się praktycznie nie znam a nie chciał bym sie na jakieś strasznie duże koszta naciągnać.
  17. Ważne że ładnie gra ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------
  18. Zobaczy się narazie dużo kasy poszło na lpg jak coś się zmieni to będę aktualizował
  19. No ja niestety nie pomyślałem wtedy bo też mogłem powiedzieć ze zapomniałem dowodu i jeszcze bym jeździł jakiś czas. ---------- Post dopisany 10-01-2013 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 15:07 ---------- Zdecydowałem się na instalacje LPG także teraz tylko spr jakie spalanie i czy wszystko działa jak należy, jutro wrzucę jakieś zdj jak to wygląda.
  20. hehe pech Cyrkiel zawsze możesz mówić ze zapomniałeś dowodu, ja trafiłem na strasznie upartych nawet nie mieli sprzętu do pomiaru.
  21. No to ciemnymi szybami z przodu się długo nie nacieszyłem Dowód odzyskany hehe niestety nie dało się nic przykombinować i zerwałem folie
  22. Na samym początku masz dwa ostatnie zdj. Trochę słabo widać telefonem robione
  23. Twoja tez się ładnie prezentuje
  24. Ja widziałem ale jak szybko się pojawiły w necie tak szybko znikły
  25. Aktualnie -przyciemnione szyby -nowy przegub z lewej strony -nowe tarcze i i klocki na tył -nowy tłumik końcowy stary odpadł i 1.8 chodziło jak wrc hehe Jak zrobię jakieś zdj to wrzucę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.