Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Czerwona :D Łysy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiłem ją w zeszłym roku w lipcu po bardzo okazyjnej cenie :D

A4 B5 1.8 ADR 125km 1997 model 98

Tak wyglądała po zakupie

281754_1857188358082_1492053893_31530101_2575518.jpg

DSC00388.jpg

Aktualnie jest tak

DSC00669.jpg

DSC07454.jpg

DSC07457.jpg

DSC07460.jpg

DSC07466.jpg

DSC00673.jpg

DSC00672.jpg

Wyposażenie:

fotele kubełki szkoda ze nie skóra :D

Klimatronik

el.szyby 2x

el. lusterka + podgrzewanie

dzielona tylna kanapa

3 światło stop

radio audi gamma głośniki nokia

regulowana kierownica s-line

reg. fotele niestety bez elektryki

Abs

centralny zamek

wspomaganie kierownicy

zawieszenie 1be

regulacja świateł

airbag 2x

alu 15" ori 5szt :D

Zmiany:

Ramki klubowe :) dotarły dzień po rozpoczęciu sezonu

Nowa chłodnica klimy plus nabicie itp

Alu 15" poszły na zimę

Kupiłem 17" 225/45 Raze

Radio zmienione na LG

Wymiana osłony przegubu

regeneracja rozrusznika odmówił posłuszeństwa hehe

Co do planów to jeszcze nic konkretnego myślałem nad lpg ale chyba jednak nie będę zakładał no i może szybki ściemnić ale jak już to wszystkie bo samego tyłu chyba nie ma sensu. Możecie podawać jakieś pomysły jak fundusze pozwolą to może będę coś działał ale nie obiecuje :D

10.05.2012 Zaciski na czerwono :)

DSC00675.jpg

DSC00676.jpg

Aktualnie przed zima :D

DSC_0888.jpg

DSC_0889.jpg

2013.01.09

-Podtlenek LPG STAG QBOX :D

Opublikowano
:naughty: kolor za***isty.:wink:
Opublikowano

Lampy przednie zmień na poliftowe zespolone do tego jakieś halo i usprawnić przyciąganie ziemi dobrym zawieszeniem :wink: .

Opublikowano
:naughty: kolor za***isty.:wink:

zawsze powtarzam że czerwony jeździ szybciej :grin::wink: fajne 4 :audi: koła :thumbup1:

Opublikowano

ogólnie na żywo jeszcze ładniejsza.:whistling:

Opublikowano

Zbieraj na lampy jak najszybciej , ogólnie ładne auto wygląda na zadbane, pokaż jeszcze środek.:wink:

Opublikowano
  • Autor

Środek wrzucę jutro najwyżej a co do zawieszenia to niżej nie będzie ze względu na drogi heh poza tym do domu mógłbym nie wjechać.

Opublikowano

po co chcesz do domu wjeżdżać ? :tongue4::grin: wjeżdżaj do garażu to i będziesz mógł obniżyć zawieszenie :tongue4::tongue4:

Opublikowano
:grin: do domu, dooobre 10/10 :wink: ładna sztuka! Powodzenia w kolejnych modach xD
Opublikowano

Siemka!! Auto widziałem na żywo, kolor robi robotę :). No myśl nad lampami zespolonymi, kierunki zmień klosze na białe. Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Lubie sobie czasem w pokoju zaparkować tylko po schodach się ciężko jedzie XD

Opublikowano

mój znajomy w domu a dokładniej w salonie na zimę motor swój trzymał więc wcale bym się nie zdziwił jakby ktoś i samochód trzymał w domu :polew::wink:

PS: kup audi z :quattro: to będzie Ci łatwiej po schodach wjeżdżać albo ruchome schody zamontuj :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o szybach tak jak u kolegi 35% przepuszczalność :)http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/audi-a4-b5-historia-prawdziwa-poczatku-czerwona-niunia-zapraszam-238051/ dobry pomysł czy może ciemniej ? No i nie chce samego tyłu tylko całe jak już bym się zdecydował.

Opublikowano

dawaj przód jaśniej a tył na ciemniej.:naughty:

Opublikowano

Przy 1wszej kontroli zrywanko. Szkoda kasy. Przy tych felgach tarcza wygląda na strasznie małą.

Opublikowano
  • Autor

Mnie policja nie łapie :P

Opublikowano

Tego Ci zycze. Bo tak na szybko to ciezko sie zrywa ta folie ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Aktualnie

-przyciemnione szyby

-nowy przegub z lewej strony

-nowe tarcze i i klocki na tył

-nowy tłumik końcowy stary odpadł i 1.8 chodziło jak wrc hehe

Jak zrobię jakieś zdj to wrzucę :D

Opublikowano

szyby ciemne?? będziesz na spocie??muszę oblukać.:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:siema: Bardzo ładna:wink: Jedyny słuszny kolor do B5 :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.