Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

łysy90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez łysy90

  1. Ja sie wybieram nie chce ktoś radia audi gamma ? tylko nie działają kasety nie wiem czemu heh
  2. Ja zobaczę jeszcze. Jak mnie gdzieś dzisiaj nie poniesie to raczej się pojawię
  3. Rozglądałem się właśnie ale nie mogłem dopatrzeć nigdzie hehe
  4. loko Ochotnica górna zaparkowane w lesie
  5. Miejscowość obok i się jeszcze nie minęliśmy chyba hehe Ja może się wkońcu pojawię tym razem ale nie obiecuje
  6. Mnie policja nie łapie
  7. Co myślicie o szybach tak jak u kolegi 35% przepuszczalność http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/audi-a4-b5-historia-prawdziwa-poczatku-czerwona-niunia-zapraszam-238051/ dobry pomysł czy może ciemniej ? No i nie chce samego tyłu tylko całe jak już bym się zdecydował.
  8. Próbowałem odkręcić tapicerkę z klapy ale nie wiem jak ją wyciągnąć żeby nie urwać trzymam mi na tym uchwycie z prawej strony. A da się je od środka wykręcić? ---------- Post dopisany 09-05-2012 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2012 at 15:09 ---------- Zdjąłem tapicerkę z klapy i zrobiłem nowe malutkie otwory na śrubki także po problemie
  9. Lubie sobie czasem w pokoju zaparkować tylko po schodach się ciężko jedzie XD
  10. Środek wrzucę jutro najwyżej a co do zawieszenia to niżej nie będzie ze względu na drogi heh poza tym do domu mógłbym nie wjechać.
  11. Zakupiłem ją w zeszłym roku w lipcu po bardzo okazyjnej cenie A4 B5 1.8 ADR 125km 1997 model 98 Tak wyglądała po zakupie Aktualnie jest tak Wyposażenie: fotele kubełki szkoda ze nie skóra Klimatronik el.szyby 2x el. lusterka + podgrzewanie dzielona tylna kanapa 3 światło stop radio audi gamma głośniki nokia regulowana kierownica s-line reg. fotele niestety bez elektryki Abs centralny zamek wspomaganie kierownicy zawieszenie 1be regulacja świateł airbag 2x alu 15" ori 5szt Zmiany: Ramki klubowe dotarły dzień po rozpoczęciu sezonu Nowa chłodnica klimy plus nabicie itp Alu 15" poszły na zimę Kupiłem 17" 225/45 Raze Radio zmienione na LG Wymiana osłony przegubu regeneracja rozrusznika odmówił posłuszeństwa hehe Co do planów to jeszcze nic konkretnego myślałem nad lpg ale chyba jednak nie będę zakładał no i może szybki ściemnić ale jak już to wszystkie bo samego tyłu chyba nie ma sensu. Możecie podawać jakieś pomysły jak fundusze pozwolą to może będę coś działał ale nie obiecuje 10.05.2012 Zaciski na czerwono Aktualnie przed zima 2013.01.09 -Podtlenek LPG STAG QBOX
  12. Siema mam mały problem, przy mocowaniu ramki tablicy rejestracyjnej na tylnej klapie urwały mi się główki tych śrubek (nitów) heh i teraz pytanie jest jakiś sposób na wyciągnięcie tego czy muszę nowe otwory zrobić?
  13. Przyciśnij oba równocześnie i przytrzymaj z 5sek powinno się zmienić z SAFE na 1000 później wpisujesz kod na przyciskach 1,2,3,4.
  14. Wyciąg radio i sprawdź czy czasem kod nie jest zapisany z góry na naklejce ja tak miałem w swoim. Druga opcja jak masz książkę od radia tam tez powinien być.
  15. To blisko Cris nawet sie nie wygłupiaj hah to było integracyjne takie mogłem więcej wziaść no ale w sobotę już się nie dało pić następnym razem sobie wezmę kierowce
  16. Cris to jest pytanie zagadka ale do ciebie na dół mi się z piwem dobrze schodziło hehe Tukan a ty skąd?
  17. To fajerwerki jeszcze spoko później jeszcze też ale nie wszystko niestety hah
  18. Ja na IV to już chyba na autopilocie "szedłem" piątek to zniszczył człowieka hehe
  19. Ja też dziękuje za fajny weekend. W drodze powrotnej moskal mnie minał ale długo sie za nim nie utrzymalem hehe
  20. Takie małe pieski to niebezpieczne podgryzie komuś gardło i co hehe
  21. W sobote 0.00 promila to chyba bedzie niewykonalne heh
  22. Lekarstwo powyżej 40% postawi na nogi hehehe
  23. Najlepiej z kimś kto lubi pić i inne takie tam hehehe
  24. Ja rano zrobiłem przelew także kasa powinna być Na liście widzę że jestem.
  25. Jeszcze ja dołączyłem. Kasa poszła Gouda moja też zwłaszcza że autko tez mam niecały rok hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.