Treść opublikowana przez łysy90
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja sie wybieram nie chce ktoś radia audi gamma ? tylko nie działają kasety nie wiem czemu heh
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja zobaczę jeszcze. Jak mnie gdzieś dzisiaj nie poniesie to raczej się pojawię
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Rozglądałem się właśnie ale nie mogłem dopatrzeć nigdzie hehe
-
[Małopolska] Widziany, widziana
loko Ochotnica górna zaparkowane w lesie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miejscowość obok i się jeszcze nie minęliśmy chyba hehe Ja może się wkońcu pojawię tym razem ale nie obiecuje
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Mnie policja nie łapie
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Co myślicie o szybach tak jak u kolegi 35% przepuszczalność http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/audi-a4-b5-historia-prawdziwa-poczatku-czerwona-niunia-zapraszam-238051/ dobry pomysł czy może ciemniej ? No i nie chce samego tyłu tylko całe jak już bym się zdecydował.
-
Mocowanie ramki
Próbowałem odkręcić tapicerkę z klapy ale nie wiem jak ją wyciągnąć żeby nie urwać trzymam mi na tym uchwycie z prawej strony. A da się je od środka wykręcić? ---------- Post dopisany 09-05-2012 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2012 at 15:09 ---------- Zdjąłem tapicerkę z klapy i zrobiłem nowe malutkie otwory na śrubki także po problemie
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Lubie sobie czasem w pokoju zaparkować tylko po schodach się ciężko jedzie XD
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Środek wrzucę jutro najwyżej a co do zawieszenia to niżej nie będzie ze względu na drogi heh poza tym do domu mógłbym nie wjechać.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Zakupiłem ją w zeszłym roku w lipcu po bardzo okazyjnej cenie A4 B5 1.8 ADR 125km 1997 model 98 Tak wyglądała po zakupie Aktualnie jest tak Wyposażenie: fotele kubełki szkoda ze nie skóra Klimatronik el.szyby 2x el. lusterka + podgrzewanie dzielona tylna kanapa 3 światło stop radio audi gamma głośniki nokia regulowana kierownica s-line reg. fotele niestety bez elektryki Abs centralny zamek wspomaganie kierownicy zawieszenie 1be regulacja świateł airbag 2x alu 15" ori 5szt Zmiany: Ramki klubowe dotarły dzień po rozpoczęciu sezonu Nowa chłodnica klimy plus nabicie itp Alu 15" poszły na zimę Kupiłem 17" 225/45 Raze Radio zmienione na LG Wymiana osłony przegubu regeneracja rozrusznika odmówił posłuszeństwa hehe Co do planów to jeszcze nic konkretnego myślałem nad lpg ale chyba jednak nie będę zakładał no i może szybki ściemnić ale jak już to wszystkie bo samego tyłu chyba nie ma sensu. Możecie podawać jakieś pomysły jak fundusze pozwolą to może będę coś działał ale nie obiecuje 10.05.2012 Zaciski na czerwono Aktualnie przed zima 2013.01.09 -Podtlenek LPG STAG QBOX
-
Mocowanie ramki
Siema mam mały problem, przy mocowaniu ramki tablicy rejestracyjnej na tylnej klapie urwały mi się główki tych śrubek (nitów) heh i teraz pytanie jest jakiś sposób na wyciągnięcie tego czy muszę nowe otwory zrobić?
-
PILNE Zablokowane ori radio audi gamma
Przyciśnij oba równocześnie i przytrzymaj z 5sek powinno się zmienić z SAFE na 1000 później wpisujesz kod na przyciskach 1,2,3,4.
-
PILNE Zablokowane ori radio audi gamma
Wyciąg radio i sprawdź czy czasem kod nie jest zapisany z góry na naklejce ja tak miałem w swoim. Druga opcja jak masz książkę od radia tam tez powinien być.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
To blisko Cris nawet sie nie wygłupiaj hah to było integracyjne takie mogłem więcej wziaść no ale w sobotę już się nie dało pić następnym razem sobie wezmę kierowce
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Cris to jest pytanie zagadka ale do ciebie na dół mi się z piwem dobrze schodziło hehe Tukan a ty skąd?
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
To fajerwerki jeszcze spoko później jeszcze też ale nie wszystko niestety hah
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja na IV to już chyba na autopilocie "szedłem" piątek to zniszczył człowieka hehe
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja też dziękuje za fajny weekend. W drodze powrotnej moskal mnie minał ale długo sie za nim nie utrzymalem hehe
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Takie małe pieski to niebezpieczne podgryzie komuś gardło i co hehe
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
W sobote 0.00 promila to chyba bedzie niewykonalne heh
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Lekarstwo powyżej 40% postawi na nogi hehehe
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Najlepiej z kimś kto lubi pić i inne takie tam hehehe
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja rano zrobiłem przelew także kasa powinna być Na liście widzę że jestem.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jeszcze ja dołączyłem. Kasa poszła Gouda moja też zwłaszcza że autko tez mam niecały rok hehe