Treść opublikowana przez łysy90
-
A4 B5 1.8 ADR nie odpala problem z rozrusznikiem
jednak to był uszkodzony rozrusznik problem rozwiązany moze sie komuś przyda jak bedzie miał podobny problem
-
A4 B5 1.8 ADR nie odpala problem z rozrusznikiem
Witam problem zaczął się od tego ze z dnia na dzień samochód coraz ciężej odpadał wyciągnięty rozrusznik zregenerowany założony do auta i teraz wogole nie kreci słychać tylko rozrusznik auto nie odpali jakby nie zazebiał -kable przewody posprawdzane wyczyszczone -rozrusznik działa z aku ze stacyjki po kablach tez bendix wypycha -prad wszedzie jest Niby wszystko ok a na aucie nie trybi ma ktoś pomysł gdzie może być problem? jest gdzies jakiś przekaźnik bezpiecznik o ktorym nie wiem ?
-
1.8 Adr slabe ciśnienie/komprejsa na 1 cylindrze
Skończyło sie na regeneracji głowicy 1 zawór był wykrzywiony niestety ;/
-
1.8 Adr slabe ciśnienie/komprejsa na 1 cylindrze
Wstępnie po rozebraniu wygląda że skrzywiony zawór oddam do gościa jak sie uda w tym tyg i dam znac co dalej.
-
1.8 Adr slabe ciśnienie/komprejsa na 1 cylindrze
Witam problem pojawil sie w zeszlym tygodniu pierwsze myslalem ze kable bo dziwnie zaczelo przerywac i szarpac zmienilem na nowe problem ustal na dwa dni moze zbieg okolicznosci. W poniedzialek zaczelo juz calkiem szarpac i silnik nierowno pracuje na 1 cylindrze wyszlo cisnienke niecale 5. Tak samo chodzi na gazie jak na benzynie Kable nowe Cewka sprawdzona Swiece ok Plyn nie uciekl Oleju dolewalem ale to wina uszczelki pod zaworami. Pod deklem nie widac zeby cos bylo uszkodzone. Przy dmuchaniu na cylinder? Powietrze lecialo z przepustnicy. Mial ktos podobnie moze to byc wina jakiegos czujnika czy spodziewac sie najgorszego ze cos w silniku? nie jestem mechanikiem takze sorki za bledy
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Widzę że wystawiona jednak nie będzie 2.7tt ? Co następne ?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Widziałem na SCP w Katowicach ładna
-
Czerwona Diablica 3.0 v6 Quattro Sedan
Pikna Jeździłby haha
-
A4 b6 1.8 T Bexsior :)
Ładna A że tak zapytam ile za nią chciałeś ? najwyzej priv
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Ładna furka fajne mody co to za kółko ?
-
Czerwona Diablica 3.0 v6 Quattro Sedan
Gdybyś przypadkiem chciał kiedyś sprzedać to sie odzywaj bo dalej nic nie znalazłem hehe
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Widziałem na SCP ładna
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
A jak spalanie lpg po takim programie ?
-
Czerwona Diablica 3.0 v6 Quattro Sedan
3.0 q manual w dodatku czerowona miazga bede śledził sam sie rozgladam za 3.0. Jak możesz zdradzić ile Cie kosztowała zabawka to napisz pw
-
Kontrolka ciśnienia oleju problem po wymianie
Witam mam problem po wymianie oleju po przejechaniu ok 30km zaświeca się kontrolka ciśnienia oleju piknie 3 razy i gaśnie. Zmieniłem czujnik ale dalej to samo. Wypłukany silnik wymieniony filtr i wlane Valvoline 5w40 wcześniej był nie wiem jakiej firmy ale 10w40 (Zdarzało się że na starym oleju chodził jak diesel ). Pompa się kończy czy jeszcze może być jakaś opcja ? Miał ktoś podobny problem ?
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
A spalanie lpg jak wygląda ?
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
O KMY skad jestes ?
-
Dobry gaziarz poszukiwany KRAKÓW
Mgas robione a4 b5 1.8 i a6 c5 2.8 oba smigaja do tej pory bez problemowo
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
ładna ładna a jak z spalaniem lpg ?
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Ja kiedyś zakładałem temat z napinaczem, Wszystko było opisane nr części i co kupowałem jeżdżę na nim do tej pory (bedzie juz ponad rok) kupiłem z allegro za jakieś 550zł od 1.8t niby. Bo mechanik powiedział ze nie idzie tego dorwać nigdzie a w serwisie krzyknęli 2tys hah
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj czarne b7 rejestracja SB na odcinku miedzy Rabka a Mszana Dolna więcej nie zdążyłem zauważyć
-
Moja bestyjka :)
Nieźle nieźle ładne kółko a silnik jaki ?
-
dziwne pikanie lpg
Przypomnienie o przeglądzie zapomnieli pewnie skasować jak byłeś ostatnio Ja miałem to samo prze jakiś czas mnie to drażniło w końcu pojechałem do nich żeby mi to wyłączyli
-
Instalacja LPG - propozycja - opinie
Daj znać jeszcze jak ze spalaniem
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Ja kupiłem z allegro napinacz był nawet temat z nr części oryginalnej i ten co z allegro wziąłem za ok 550złi łancuch od 1.8t chyba ale wcięło gdzieś. Już pół roku śmiga albo lepiej a w Aso cena wtedy była 2000zł bo nigdzie nie można było dorwać tego napinacza.