Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alex139

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alex139

  1. No dwumas podobno nie, byłem dzisiaj u mechanika i powiedział mi, że gdyby to było uszkodzenie mechaniczne to działoby się tak cały czas a objawy pierwszy raz zauważyłem 10 miesięcy temu, dzisiaj wyciągnął mi wężyk cyrkulacji spalin i kazał tak pojeździć i sprawdzić czy dalej się to będzie działo, wskazał też na poduszki silnika, ale pewności nie miał, (pracuje od 15 lat w serwisie audi jako mechanik i sam nie wie co to... VAG-a podpiął i nie ma nic niepokojącego. Póki co dalej nie wiadomo co to, ehh[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Jak znowu się pojawi objaw to nagram..[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 19:13_________________________________________________Witam ponownie, po jakimś czasie obserwacji mam nowe fakty, więc tak czytałem dużo, wszystko wskazuje mi na walnięty zawór EGR. Próbowałem nagrać ten dźwięk, mam moim zdaniem dobrej jakości telefon i nie było szans tego uchwycić, najgorsze jest to, że defacto nic się nie dzieje z autem po za tym strasznie wkurzającym dźwiękiem. Znalazłem sposób na szybką neutralizację tego dźwięku, otóż jadąc np na 4 biegu mając około 2tys obrotów redukcja na 3 bieg i gaz do 3tys i ponad 3, dźwięk za każdym razem milknie. Może coś wam to podpowie. Czekam na wskazówki. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 01-05-2012 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2011 at 21:00 ---------- Nie uwierzycie! Źle zamontowany filtr powietrza lub jego obudowa, przy wymianie, zwróciłem na to uwagę, żeby wszystko było dobrze przymocowane, i dźwięk o którym pisałem już pół roku mi nie towarzyszy ;] ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- Nie uwierzycie! Źle zamontowany filtr powietrza lub jego obudowa, przy wymianie, zwróciłem na to uwagę, żeby wszystko było dobrze przymocowane, i dźwięk o którym pisałem już pół roku mi nie towarzyszy ;]
  2. Witam, mam kolejny problem, może pomożecie. Mianowicie od czasu do czasu (najczęściej przy zimnym silniku) włącza mi się metaliczny dźwięk jakby z silnika, wychodząc jednak na zewnątrz pojazdu nie słychać nic nadzwyczajnego. Dzieje mi się tak od stycznia br, co najlepsze w wakacje przy wysokich temperaturach uspokoiło się, teraz jednak kiedy się ochłodziło znowu to samo i coraz częściej. Dźwięk ten słychać bardzo intensywnie na wolnych obrotach i przy redukcji biegu (przy redukcji słychać jakby autentycznie miał się silnik rozpaść) po przejechaniu paru km znowu znika czasem pojawia się znowu czasem już w ogóle aż do wył silnika. Na mocy też nie odczułem żeby coś się pogorszyło, ale bardzo mnie to denerwuje bo na prawdę jest to intensywne. Proszę o podpowiedzi. Z góry dzięki.
  3. z b7 nie pasuje do b6!!!!!!!
  4. Witam, szukam nowej obudowy komputera o oznaczeniu 8E1 907 613 D, i nic nie znalazłem w internecie, znalazłem natomiast z nieco innym nr do A4 B7 czy te obudowy w B6 i B7 są takie same? Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
  5. Dzięki, możesz mi jeszcze napisać, jak temu skutecznie zaradzić, bo nie rozumiem czemu woda tak na to działa? Dzięki z góry
  6. Witam, mam dość nietypowy problem z moim A4, mianowicie, od jakiegoś czasu kiedy pada deszcz, lub nawet kilka krotnie mi się zdarzyło, że po umyciu myjką wsiadam za kółko przekręcam stacyjkę i chcąc odjechać w momencie wciśnięcia pedału gazu włącza się tryb awaryjny, kontrolka ESP i świec żarowych zaczyna migać, i samochodem da się jechać 30km/h na 3 biegu. Na 100% ma to powiązanie z wodą, gdyż pewnego razu po burzy wystarczyło 1,5h i znowu wszystko było ok. Czy ktoś może miał podobny problem, i wie jak się go pozbyć? Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejny taki temat poleci do kosza.[/mod]
  7. Witam serdecznie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.