-
Rezonans podczas skręcania.
Juz powinno byc Ok
-
Rezonans podczas skręcania.
Witam mam taki problem że podczas skręcania ale nie zawsze pojawia się dziwny odgłos który udało mi się nagrać, dzięk pojawia się tylko podczas jazdy lub ruszania pod górę nigdy na postoju proszę o jakieś sugestie sprawdziłem osłony termiczne w komorze silnika i nic dzwięk jest słyszalny od 8 sekundy . https://www.youtube.com/watch?v=bEBlgkCJkHQ&feature=youtu.be samochód to a4 b7 1.9 tdi 2006
-
2 sprawy, dymienie i wymiana turbiny
u mnie jest tak samo jak u Ciebie Paweł mam przebieg 280 i oleju mi nic nie bierze wydaje mi się że turbina będzie się kończyć
-
Mniejsza moc
tak w dolnym zakresie czuję trochę brak mocy, zauważyłem że jak jest zimny to troszeczkę dymi, a to normalne że jak jest rura od egr to w niej jest olej? Pozdrawiam
-
Mniejsza moc
logi będę w stanie zrobić dopiero za 4 tyg bo jestem autem zagranica a kabel ma mój brat . Dzięki za odp
-
Mniejsza moc
Witam mam pytanie co mogę wyczyścić/przeczyścić w silniku we własnym zakresie bo wydaje mi się że ubyło mi mocy, pozdrawiam i dzięki ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- silnik 1.9tdi avf 2002 r. quattro 270 przebiegu.
-
[B5 AEB] Dziwny świst od 80km/h
zlokalizowałem ten dzwięk i pochodzi z okolic turbiny na luzie tez występuje tylko że znacznie ciszej a czy cięgno gruszki powinno się ruszać przy dodawaniu gazu na postoju bo u mnie się nie rusza
-
[B5 AEB] Dziwny świst od 80km/h
nie pojawia się czyli to może skrzynia tak hałasować dodam jeszcze że szasmi mam przy wrzucaniu 5 biiegu opór muszę uzyc większej siły a czasami wchodzi gładko ale dzwięk jest cały czas
-
[B5 AEB] Dziwny świst od 80km/h
Witam mam taki problem gdy auto osiaga ok 80 km to jest słyszalny dziwny dzwięk i wraz ze wzrostem prędkości nasila się ale gdy tylko zdejmę noge z gazu dzwięk znika aż do ponownego wciśnięcia mawet lekkiego myslałem że to DV ale sprawdziłem i jest sprawny nagrałem ten dzwięk proszę o jakieś sugestie. oto link od ok 50 sekundy http://chomikuj.pl/sebus31/Dokumenty/G*c5*82os+001,1485038851.amr
-
Znaczenie ET Felgi
ok wielkie dzieki
-
Znaczenie ET Felgi
witam mam pytanie czy do audi a4 b6 avant beda pasowac felgi 17' Felgi 7,5 J * 17H2 odsadzenie ET 56
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem rano
akumulator mam nowy
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem rano
Rozrzad raczej dobrze zrobiony bo moc ma taka sama nic nie dymi itd jutro sprawdze i napisze dzieki za pomoc[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:18_________________________________________________sprawdzilem weze dochodzace do filtra i wszystko wyglada ok, nie wiem co moze byc przyczyna macie jakies pomysly??
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem rano
Witam mam podobny problem po wymianie rozrzadu oleju i filtrow w tym paliwa mam problem z zapaleniem rano wczesniej palil idealnie, podejrzewam ze moze byc zapowietrzony uklad paliwowy ale nie wiem jak go odpowietrzyc macie jakies rady, mialem jeszcze jeden problem po wymianie o-ringi w filtrze nie trzymaly i byl wyciek przy filtrze wymienili to juz nie ciekanie ale dalej nie pali tak wczesniej. Prosze o pomoc. Pisze z konta brata mam a4 b6 1.9tdi avf. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Sebastian pozdrawiam wszystkich