Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris24

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja dostalem od kolegi taka tasme podobna do izolacyjnej tylko ze ta jest z jakiegos materialu ktora sluzy do trzymania rzepow (np. cos takiego jest czasami przy kortkach czy tez butach) obkrecilem kilka razy i w 100% pomoglo i jest wytrzymale, jezdze juz kilka miesiecy i jest ok!! Ps tylko nie mozna zaduzo nawian bo pozniej nie dokanca ta roleta wchodzi i koncowka rolety(ta z uchwytem na reke do naciagania) troche opada i stuka wtedy o zabudwe silniczka wycieraczki tylniej.
  2. spedyt dzieki za link w wolnej chwili sprobuje to zastosowac:)
  3. Witam!! ja tez mam problem ze spryskiwaczem i juz sprawdzilem i mam ukrecona ta rurke. Z tego co tu wyczytalem to wynika ze nie ma co szukac innego rozwiazania tylko kupic calosc,czy moze ma ktos jeszcze inny pomysl??
  4. Witam wszystkich!! w ubieglym tygodniu zakupilem w niemczech A4 Avant 1.9 tdi[110km] i ostanowilem sie zarejestrowac w klubie aby moc sie dowiedziec czegos wiecej na temat auta i w razie kłopotow uzyskac jakis porad oraz pomoc komus jesli bede potrafil!! pozdrawiam wszystkich klubowiczow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.