kris24

O kris24

Osiągnięcia kris24

Reputacja

1. ja dostalem od kolegi taka tasme podobna do izolacyjnej tylko ze ta jest z jakiegos materialu ktora sluzy do trzymania rzepow (np. cos takiego jest czasami przy kortkach czy tez butach) obkrecilem kilka razy i w 100% pomoglo i jest wytrzymale, jezdze juz kilka miesiecy i jest ok!! Ps tylko nie mozna zaduzo nawian bo pozniej nie dokanca ta roleta wchodzi i koncowka rolety(ta z uchwytem na reke do naciagania) troche opada i stuka wtedy o zabudwe silniczka wycieraczki tylniej.
  2. spedyt dzieki za link w wolnej chwili sprobuje to zastosowac:)
  3. Witam!! ja tez mam problem ze spryskiwaczem i juz sprawdzilem i mam ukrecona ta rurke. Z tego co tu wyczytalem to wynika ze nie ma co szukac innego rozwiazania tylko kupic calosc,czy moze ma ktos jeszcze inny pomysl??
  4. Witam wszystkich!! w ubieglym tygodniu zakupilem w niemczech A4 Avant 1.9 tdi[110km] i ostanowilem sie zarejestrowac w klubie aby moc sie dowiedziec czegos wiecej na temat auta i w razie kłopotow uzyskac jakis porad oraz pomoc komus jesli bede potrafil!! pozdrawiam wszystkich klubowiczow