-
[ALL B5] Jalie ciśnienie w oponach na zimę?
Problem rozwiązany 2.1 a oponki to 195/65 R15 91T dla zainteresowanych podaje linka do tabeli ciśnienia w oponach http://www.forumsamochodowe.pl/rozmiary/audi/
-
[ALL B5] Jalie ciśnienie w oponach na zimę?
Kolego wartości podane są tylko do AUDI A 4 (8E, B6) 00-04 / Avant (8E, B6) 01-05 2.5 TDI (114 kW) niestety nie ma tam B5 2.6 150 kw
-
[ALL B5] Jalie ciśnienie w oponach na zimę?
Witam. Panowie niedawno zmienilem kola na 17 cali felgi są oryginalne od audi nie pamiętam natomiast rozmiarów opon zimowych ale jak będzie konieczność to sprawdzę moje pytanie jest takie : Jakie ciśnienie powinienem mieć w oponach ? (biorąc pod uwagę że zima już nadchodzi).
-
[B5 1Z] Nowe lamypy przednie do przedlifta?
jak chcesz to zobacz sobie u mnie na fotkach jak wygląda w lampkach Depo.Bardzo przyzwoicie moim zdaniem
-
[B5 ABC] Moja A4
Napewno będe chciał ją troche obniżyć ,choć nie wiem czy to dobry pomysł bo już mam problemy z wyższymi krawężnikami staram się je unikać ale czasem się nie udaje.Jak się trafi okazja to napewno: -zderzaki poliftowe -grill -halogeny -światła tylnie po 2 lifcie -szybki przyciemniane to tyle z wizualnych przeróbek.Co do mechaniki narazie nie myślałem.
-
[B5 ABC] Moja A4
Witam. Kilka fotek do oglądnięcia ,samochód kupiłem od Makarona kto go zna to wie co w nim siedzi :> ,chodzi jak zegarek jest w co wdepnąć a chla za dwóch no ale coś za coś. Na dzień dzisiejszy żadnych poważnych napraw nie było i niech tak zostanie. Pozdrawiam.
-
[B5 ABC] WYMIANA TARCZ TYLNYCH A4 B5 1997R 2.6 BENZYNA (ABC)
Witam. Dziś w warsztacie zostałem poinformowany że czeka mnie wymiana tarcz tylnych wraz z klockami .Powiedziano mi że muszę kupić tarcze łożyskowe czy z łożyskami nie wiem o co im dokładnie chodzilo, z tego co szukalem w necie to nigdzie nie opisują ze tarcze są typu łożyskowego. Może mi ktoś pomuc w tej kwesti ? jakie dokladnie tarcze musze zakupic Dzieki wielkie za pomoc
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Nie ma co tu krytykować, autko fajne a środek to nie jeden tu taki na forum by chcial mieć Gratki. Niech ci sluży i się nie psuje
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Duży problem był ze zmianą zegarów z komputerem ? zauważyłem że po zakupie były zwykłe bez wyświetlacza po środku Super autko cheesy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zaczynam przygodę z Audi A4 B5, co prawda jeszcze go nie zakupiłem ale po to tu jestem żeby mieć pełną świadomość co kupuje. Z góry dziękuję za cenne wskazówki co do B5. Pozdrawiam wszystkich KLUBOWICZÓW !
kubikPL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta