Treść opublikowana przez Max04
-
Co to za zawieszenie ?
Aha dzięki wielkie za pomoc a i zapytam z ciekawości po czym poznałeś że to Ori -20 ? Jest jakaś lista w necie tych oznaczeń ?
-
Co to za zawieszenie ?
Witam, od pewnego czasu interesuje się sportowym zawieszeniem do mojego A4 B5 i pomyślałem sobie że zobaczę co mam zamontowane teraz na aucie bo jakoś niżej siedzi niż seria i się nie myliłem jest coś innego ale nie mam pojęcia dokładnie co to za zestaw, zrobiłem 2 fotki i jakby był ktoś tak miły i powiedział co to za zawieszenie to było by mi bardzo miło. Springi mają jakieś 2 maźnięte kolorki zielony i różowy a amorki to BOGE 1- 02-04-32-795-A 8DO-413-031 N. Z góry dzięki za pomoc.
-
obniżenie zawieszenia
dzięki za odpowiedz poszukam jakiegoś gwintu
-
obniżenie zawieszenia
Witam czy sprężyny sportowe -35mm z pasat b5 będą pasować do audi a4/b5 podaje link Sprężyny sportowe H&R VW PASSAT B5 -35mm (3947219200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Witam mam też audi 1.8t i planuje podnieś sobie moc żeby mieć 198ps trzeba tylko program czy coś jeszcze jak to się robi
-
obniżenie zawieszenia
Witam czy sprężyny WEITEC -30mm do Avant będą pasować do sedana i czy trzeba wymieniać amory bo planuje sobie kupis takie podaje link AUDI WEITEC Spręzyny A4 b5 Podzamcze ? Tablica.pl i jeszcze takie niebieski color bo jakie są to sprężyny podaje link zawieszenie sprężyny amortyzator passat b5 audi sport Bojadła ? Tablica.pl
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witam czy jest taki kabelek do radia orginalnego audi a6 żeby podłączyć Odtwarzacz MP3 zamiast zmieniarki
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
dzięki za wiadomość
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
a czy amorki trzeba wymienić czy mogę na seryjnych
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Witam czy trzeba wymieniać amorki do zawieszenia -30 czy można jechać na seryjnych
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Witam mam w planach obniżyć mojego audi tylko nie wiem o ile. Na zdjęciach jest -30 i jak się prowadzi czy były problemy z podwoziem czy zahacza pozdrawiam czekam na odpowiedzi
-
Oto moje audi
Zgadzam się z tobą znaczek no biało planuję i felgi stalowe też na biało a na lato alu ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- alu to na lato plany a teraz na biało felgi stalowe i znaczek a pomysł jam taki miałem
-
Oto moje audi
Dzięki też mi się podoba dalsze plany będą tylko z tym obniżeniem ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- Zgadzam się z tobą znaczek no biało planuję i felgi stalowe też na biało a na lato alu
- Oto moje audi
-
Oto moje audi
Witam oto moje audi moje dalsze plany to zrobić glebę proszę doradzić o ile obniżyć zależy mi na tym żeby nie szurać po jezdni ale żeby miało to wygląd
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam mam autko audi b5 i planuję obniżyć ale nie wiem na jakie sprężyny czy na sportowe czy na standardowe chodzi mi o to żeby zakryło mi nadkole felgą 16/17 i żebym nie szorował podwoziem po ulicach jestem na zawieszeniu standardowym i jest wysoko bo kiedyś zamocowałem alu 17 i było wysoko
-
Sprężyny
Witam mam autko audi b5 i planuję obniżyć ale nie wiem na jakie sprężyny czy na sportowe czy na standardowe chodzi mi o to żeby zakryło mi nadkole felgą 16/17 i żebym nie szorował podwoziem po ulicach jestem na zawieszeniu standardowym i jest wysoko bo kiedyś zamocowałem alu 17 i było wysoko