Treść opublikowana przez ?ukasz_LaSkA
-
[ALL B5] Porada dla poczatkujacego
Też nad tym myślałem ale nie wiem czy przy tym sprzęcie, który posiadam różnica przed a po wygłuszeniu będzie zauważalna dla zwyczajnego ucha (adiofilem nie jestem), a trochę pracy trzeba jednak włożyć w taką operację. Póki co nie narzekam na brzmienie tych głośników bez wygłuszenia, wiec nie wiem na ile może się ono jeszcze poprawić i czy ta poprawa będzie adekwatna do poświęconego czasu.
-
[ALL B5] Porada dla poczatkujacego
Witam! Nie jestem znawcą jeśli chodzi o car audio ale powiem co robię w swoim aucie bo też dysponuje podobnym budżetem. Na początek kupiłem radio. Za 300 można kupić już w miarę przyzwoite egzemplarze z usb (na forum jest nawet o tym wątek).W przednie drzwi wrzuciłem taki zestaw odseparowany http://allegro.pl/u-dimension-el-comp-5-polecana-jakosc-kuriergratis-i1702914617.html i jestem bardzo zadowolony. Doliczając koszt dystansów zostaje jakieś 350zl na głośniki do tyłu. Osobiście jeszcze się zastanawiam czy kupić dwudrożne 16stki tej samej firmy czy ciąć półkę i wciskać jakieś tójdrożne 20stki. Myślę że chociaż trochę pomogłem :>. Pozdrawiam
-
[ALL] u-Dimension EL comp 5
Póki co u mnie grają na wzmacniaczu z radia(mosfet 4x53W) i bez wygłuszenia drzwi, także u Ciebie będzie jeszcze lepiej
-
[ALL B5] Głośniki do A4
Ja w swojej B5 założyłem zestaw odseparowany u-Dimension El Comp5 (głośnik 13stka, zwrotnica i tweeter) Tak jak Ty jestem laikiem w kwestii car audio, ale głosiki grają o niebo lepiej od seryjnych i jak dla mnie więcej nie trzeba(jeśli chodzi o przód oczywiście)
-
[ALL] u-Dimension EL comp 5
Ja założyłem ten zestaw u siebie jakiś tydzień temu i jestem bardzo zadowolony...rewelacyjne, naturalne wysokie tony a i dół też całkiem, przyzwoicie (jak na 13stke). Ogólnie polecam...
-
[ALL] Tanie odtwarzacze
Dzięki za rady...uchroniliście mnie przed kupnem tego shit'u poszukam jakiejś dobrej używki albo uboższego w funkcje, ale solidnego nowego odtwarzacza w tej cenie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam! Kiedy szykujecie następny spot...jestem tu nowy i ten przegapiłem ale jeśli czas pozwoli to chętnie wybrałbym się na następny :>
-
[ALL] Tanie odtwarzacze
Witam! Mam zamiar kupić coś takiego http://allegro.pl/dotykowy-ekran-canva-cn-6311-divx-tv-usb-sd-mp3-i1671187836.html Chciałbym poznać opinie kogoś kto używa albo używał takiego lub innego taniego odtwarzacza, bo nie wiem czy jest sens zawracać sobie tym głowę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Od niedawna jestem posiadaczem A4, więc postanowiłem zajrzeć na to forum